Ми мали задоволення бути в компанії Марії, яка була неймовірною! Вона досконало володіє своєю темою, вона вживається у свою роль, історія, яку вона нам розповідає, справді оригінальна, вона добре створює атмосферу, і ми повірили! Ми б хотіли, щоб екскурсія ніколи не закінчувалася!
Марія створює для нас комфортну атмосферу, як з нею, так і з іншими членами групи. Екскурсія інтерактивна, ми певним чином граємо роль.
Рекомендуємо без вагань! Це завершило наш останній день у Празі, і ми, хто думав, що все побачили, відкрили для себе ще нові речі!
Ще раз дякуємо, Маріє, і до наступного разу!