Мануелла така мила і весела, що під час малювання ви почуваєтеся невимушено. Вона взяла мене з сином на прогулянку, щоб знайти ідеальне місце для нас, щоб знайти натхнення в Дейя.. це була пригода! Мануелла навчила нас, як вільно малювати візуальні пейзажі, і дала нам техніки та поради, щоб підвищити нашу креативність… це було так весело, але в той же час неймовірно розслабляюче!
Останній малюнок мого сина вразив мене... йому дуже СПОДОБАЛОСЯ це заняття!
Сама Мануелла – неймовірна художниця, і я з нетерпінням чекаю на створення більшої кількості творів мистецтва, коли повернуся додому. Вона справді надихає! Ми наполегливо рекомендуємо взяти участь у цьому уроці, оскільки це унікальний досвід у прекрасній Дейї!