Ми забронювали цю подорож від Монтего-Бей до водоспадів річки Данн з додатковою можливістю покататися на конях. Водоспад річки Данн був чудовим і вартий відвідування. Однак верхова їзда була дуже розчаровуючою – місце було погано доглянуте, надто туристичне, поїздка була дуже короткою, а коні виглядали недоїдалими, що зробило враження некомфортним.
Загалом, подорож не варта своєї ціни. Я б порадив найняти приватного водія до водоспадів річки Данн і пропустити частину проїзду на конях.