
Оушен-Сіті: місцеві готелі
Знаходьте й бронюйте унікальні готелі на Airbnb
Оушен-Сіті: коротка статистика щодо готелів

Загальна кількість помешкань для відпочинку
Перегляньте 50 помешкань для відпочинку в місті Оушен-Сіті

Ціни за ніч від
Вартість оренди помешкань для відпочинку в місті Оушен-Сіті починається від 2 676 ₴ за ніч (до сплати податків і зборів)

Перевірені відгуки гостей
Понад 1 910 перевірених відгуків, що допоможуть вам зробити вибір

Помешкання для відпочинку з басейном
У 30 помешканнях є басейн

Помешкання з окремим робочим місцем
У 10 помешканнях є окреме робоче місце

Наявність Wi-Fi
У 50 помешканнях для відпочинку в місті Оушен-Сіті пропонується доступ до Wi-Fi

Популярні зручності для гостей
У помешканнях у місті Оушен-Сіті гостям подобаються Кухня, Wi-Fi і Басейн

Середній рейтинг: 4,6
Середній рейтинг помешкань цієї категорії в місті Оушен-Сіті: 4,6 з 5
Оушен-Сіті: готелі з найвищим рейтингом
Гості погоджуються: ці готелі мають високі оцінки за розташування, чистоту тощо.

Студія на курортного готелю Beachcomber
Курортний готель Beachcomber розташований в одному кварталі від пляжу та затоки та лише за милю від центру міста Стоун-Гарбор. Це кондомініум, який підходить для сімейного відпочинку. Кожна кімната має унікальний декор. На нашій терасі біля басейну є масивна гідромасажна ванна, відкритий басейн, дитячий басейн, грилі, телевізор на відкритому повітрі, шафа з підігрівом. *Зверніть увагу* - Кондомініуми в приватній власності, Beachcomber Resort керує Airbnb, а не власниками - Помешкання на фотографіях може бути не тим помешканням, яке вам призначено. - 3 історії без ліфта *МАЄ БУТИ 21 РІК* ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО НАЯВНІСТЬ БАСЕЙНУ
РозташуванняЦіна/якістьТихо

Ретро-будинок OCNJ Inn, 1 квартал до пляжу
У рамках нашого продуманого відреставрованого бутик-готелю 1950-х років у садибі Zenneth Manor ваша затишна кімната світла, яскрава та простора. Наша невимушена кімната на другому поверсі знаходиться всього в 1 КВАРТАЛІ від пляжу та дощок. У вашій кімнаті є два двоспальні ліжка, окрема ванна кімната, кондиціонер з індивідуальним керуванням, телевізор із плоским екраном та міні-холодильник. Ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНУ ПАРКОВКУ на території, безкоштовні пляжні ярлики, Wi-Fi, каву та чай вранці, а також щоденну послугу покоївки. Насолоджуйтеся легким доступом до популярних магазинів і ресторанів, розташованих неподалік.
Сім’яЦіна/якістьВанна кімната

Avalon Condo — для сімей, 1 квартал від пляжу
Повністю відремонтована квартира з новими високоякісними меблями. 1 квартал від пляжу! Цей береговий кондомініум ідеально розташований через дорогу від Icona & Windrift, SH на відкритому центрі відпочинку та в декількох хвилинах ходьби від магазинів і ресторанів. Люкс пропонує спальне місце для 6 осіб; двоспальне ліжко queen-size у спальні та двоспальне ліжко queen-size у вітальні (надається постільна білизна), повністю укомплектована кухня та 1 ванна кімната з туалетом (надається постільна білизна). До зручностей готелю належать: криті/відкриті басейни, зовнішня лаунж/зони відпочинку, WI-FI, парковка.
Сім’яРозташуванняПлан помешкання

Квартира-студія – чудове розташування
Цей кондомініум, який ідеально підходить для спокійного сімейного відпочинку, має 1 двоспальне ліжко розміру Queen size та диван-ліжко, приватне паркувальне місце та розташований неподалік від парку для дітей, тенісних кортів, мінігольфу, ресторанів, магазинів і магазину морозива. Лише за 2 короткі квартали від пляжу, насолоджуйтеся доступом до відкритого басейну та дитячого басейну, зони спільного користування, де можна поспілкуватися та подивитися телевізор, а також пральної машини/сушильної машини на території. Wawa, CVS та Acme розташовані через дорогу та поруч із будівлею.
РозташуванняСім’яЗручності

Сімейний люкс з 2 спальнями та доступом до басейну в Cove Hotel
Перебування у найстарішому діючому готелі Оушен-Сіті, яким володіє та керує сім'я, з легким доступом до пляжу, набережної, а також магазинів і ресторанів на Есбері-Авеню. Цей просторий люкс має одну велику кімнату з двома повнорозмірними ліжками та розкладним повнорозмірним диваном, розділену повністю відремонтованою ванною кімнатою, а також окрему спальню з ліжком розміру «queen-size», розташовану поруч із головною кімнатою. Міні-холодильник і мікрохвильова піч полегшують дні на пляжі. Історичний шарм, сучасний комфорт і центральне розташування – ідеальна база в Оушен-Сіті.
РозташуванняСім’яЗони надворі

22# Окрема кімната з ліжком розміру Queen size/окремою ванною кімнатою
Готель розташований в центрі Оушен-Сіті, Нью-Джерсі, одному з найкращих сімейних курортів з чудовими парками розваг, аквапарком , проведіть деякий час, досліджуючи заходи в цьому районі, включаючи торгові магазини на Асбері-авеню, це всього в одному кварталі або в 4 кварталах від океану та фантастичним променадом у Оушен-Сіті з чудовими пончиками Боба, попкорном Джонсона та багатьма іншими речами . Гостям подобається центральне та тихе місце готелю. З нетерпінням чекаємо на велике задоволення від прийому вас і вашої сім 'ї.
РозташуванняЦіна/якістьЗручності

Просторе помешкання з двома ліжками queen-size | Неподалік пляж | 4 спальних місця
Насолоджуйтеся спокійним перебуванням у цьому нещодавно відремонтованому двомісному номері з ліжком queen-size, розташованому всього за один квартал від пляжу. У кімнаті є два комфортабельних ліжка розміру Queen size, окрема ванна кімната, мікрохвильова піч, міні-холодильник і телевізор із плоским екраном. Окреме робоче місце та Wi-Fi дозволяють легко працювати або відпочивати. Ідеально підходить для сімей, пар або друзів, які шукають комфорт, зручність і чудове розташування в Оушен-Сіті поблизу ресторанів, магазинів і набережної.
РозташуванняСім’яПоблизу

Алоха! Ласкаво просимо до Вайкікі! A2 Oceanfront
Алоха! Ласкаво просимо до Вайкікі! Waikiki Inn - це помешкання на узбережжі Джерсі, яке вибирають як для пар, так і для сімей. Розташоване в Вайлдвуд-Крест на найпівденнішій околиці Нью-Джерсі з швидким і легким доступом до нашого прекрасного безкоштовного пляжу. Усі гості мають доступ до нашого басейну з підігрівом та сонячної тераси на березі океану з зрубами. Якщо ви хочете отримати найспокійніші та висококласні готельні враження на узбережжі Джерсі, вирушайте до готелю Waikiki Inn у Вайлдвуд-Крест.
Сім’яРозташуванняПрибуття

Buttonwood Boutique Hotel, люкс № 6, пляж і місто
Люкс № 6: Цей чарівний люкс, розташований на другому поверсі, пропонує комфорт ліжка розміру «queen-size» і найкращу ванну кімнату в Buttonwood! Біла постіль, велике вікно та продумані деталі роблять цю кімнату обов'язковою для перебування. У вартість входить мікрохвильова піч, міні-холодильник і смарт-телевізор для перегляду всіх бажаних фільмів. У всіх номерах під час прибуття надається шампанське, 2 бейджи для пляжу, пляжна сумка та 2 пляжні рушники. Безкоштовна кава та чай у прекрасному сонячному залі.
Ціна/якістьРозташуванняПаркінг

Lotus Inn – Економний номер із видом на басейн – ADA
Вікова вимога: Пари віком від 25 років та сім 'ї. Закохайтеся в Lotus Inn! Сім' ї та пари можуть відпочити на сонячній палубі на березі океану або пройтися через вулицю, щоб насолодитися безкоштовним пляжем! Гості Lotus Inn насолоджуватимуться заняттями в Wildwood Crest та навколо нього, такими як велоспорт, безкоштовні концерти та інше! Гостиниця Lotus Inn для некурящих має басейн з підігрівом солоної води. Відстань до пірсів та аквапарків становить 1,5 милі. Кейп Мей знаходиться в 6 милях від готелю.
Сім’яЦіна/якістьДоступ

2 квартали до пляжу та променаду – басейн та паркінг
Розважайтеся з сім 'єю в нашому кондомініумі North Wildwood! Під’їдьте до визначеного місця для паркування. Готель Carideon може похвалитися абсолютно новим басейном, сонячною терасою, великим грилем та величезними патіо. Пляж і дощаний настил Wildwood розташовані всього за 2 квартали! Ця квартира повністю відремонтована зверху донизу. У помешканні є 2 повнорозмірні ліжка. Ми надаємо постільну білизну та рушники. Розпакуйтеся і насолоджуйтеся! Бронювати можуть особи віком від 25 років
РозташуванняГостинністьПіший доступ

Стандартний номер у мотелі Coral Sands
Всього в кварталі від пляжу та дощатої доріжки та в 3 кварталах від центру міста Асбері: ви можете припаркувати свій автомобіль і гуляти всюди. Кімнати на першому поверсі надаються за запитом. Виберіть кількість відвідувачів, щоб дізнатися точну ціну. Ми приймаємо слухняних домашніх тварин! Збір 60 $ за НІЧ ЗА ОДНУ ДОМАШНЮ ТВАРИНУ; обмеження становить 150 $ за перебування до Дня пам 'яті та після вихідних у День праці. Немає обмежень між Днем пам' яті та Днем праці;
Сім’яЦіна/якістьПляж
Оушен-Сіті: популярні зручності в готелях
Готелі для сімейного відпочинку

Один квартал до пляжу | Їдальня та бар + Фітнес
Ціна/якістьСім’яСніданок

2 ліжка розміру Queen | Готель Vibes | Біля пірсу Вайлдвуд
Сім’яЦіна/якістьБасейн

Помешкання Boardwalk | 2 ліжка розміру «queen-size» біля пляжу
РозташуванняСім’яКондиціонер

Номер із ліжком king-size – 1 ліжко
Ціна/якістьРозташуванняБасейн

3-СПАЛЬНА КВАРТИРА, кухня, 2 басейни, 1 квартал до дощатого настилу
РозташуванняСім’яТихо

Вайлдвуд-Крест
Сім’яРозташуванняЧистота

Skylark – Wildwood – Boardwalk
РозташуванняПляжКухня

Кімната з двома ліжками queen-size – для курців
РозташуванняЦіна/якістьПересування містом
Готелі з басейном

Апартаменти з 1 спальнею в мотелі в Квебеку
РозташуванняЦіна/якістьПляж

Commander by the Sea Motel – тип А: квартира з однією спальнею
Сім’яЦіна/якістьТихо

Чарівний готель з 1 спальнею, басейном і тренажерним залом
РозташуванняДоступГостинність

Кондомініум з 1 спальнею та 2 ванними кімнатами – затишні апартаменти в Showboat

Ocean Tower – люкс із двоспальним ліжком розміру «queen-size» – вид на інтер'єр

Зручний номер із доступом до казино, спа та басейну
РозташуванняЦіна/якістьКондиціонер

Ісла | Розкішні апартаменти з 1–3 спальнями | Пляж + басейн

The Carriage House – другий поверх
Готелі з внутрішнім двориком

Квартира з 2 спальнями в курортному готелі Marriott's Fairway Villas!

Відпочинок у стилі ретро на узбережжі в Surfcomber
Сім’яРозташуванняКондиціонер

Люкс із двоспальним ліжком Queen size
Ціна/якістьРозташуванняПоблизу

Затишний готельний люкс із видом на океан
РозташуванняЗручностіПіший доступ

Кондомініум Beachy North Wildwood
Сім’яРозташуванняДоступ

Двомісний номер з міні-кухнею
Ціна/якістьРозташуванняПаркінг

Royal Canadian Motel – сімейні апартаменти з кухнею
Ціна/якістьРозташуванняЯкість сну

Приїжджайте і створюйте спогади!
РозташуванняСім’яТочність
Коли найкращий час для відвідування міста Оушен-Сіті?
| Місяць | Січ. | Лют. | Бер. | Квіт. | Трав. | Черв. | Лип. | Серп. | Вер. | Жовт. | Лист. | Груд. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Середня ціна | 8 474 ₴ | 8 296 ₴ | 8 608 ₴ | 7 538 ₴ | 7 404 ₴ | 9 099 ₴ | 12 667 ₴ | 12 355 ₴ | 6 958 ₴ | 6 601 ₴ | 7 270 ₴ | 8 162 ₴ |
| Середня температура | 1 °C | 2 °C | 6 °C | 11 °C | 17 °C | 22 °C | 25 °C | 24 °C | 20 °C | 14 °C | 8 °C | 4 °C |
Пункти призначення
- Нью-Йорк Помешкання для відпочинку
- Філадельфія Помешкання для відпочинку
- Вашингтон Помешкання для відпочинку
- Бостон Помешкання для відпочинку
- Оушен-Сіті Помешкання для відпочинку
- Піттсбург Помешкання для відпочинку
- Вірджинія-Біч Помешкання для відпочинку
- Джерсі-Сіті Помешкання для відпочинку
- Ньюарк Помешкання для відпочинку
- Балтимор Помешкання для відпочинку
- Ричмонд Помешкання для відпочинку
- Атлантик-Сіті Помешкання для відпочинку
- Оренда помешкань для сімей Оушен-Сіті
- Помешкання з виходом до пляжу Оушен-Сіті
- Таунхауси Оушен-Сіті
- Оренда квартир Оушен-Сіті
- Оренда кондомініумів на пляжі Оушен-Сіті
- Помешкання з гідромасажною ванною Оушен-Сіті
- Оренда заміських будинків Оушен-Сіті
- Оренда помешкань із виходом до пляжу Оушен-Сіті
- Оренда помешкань, де можна перебувати з домашніми тваринами Оушен-Сіті
- Оренда будинків на пляжі Оушен-Сіті
- Оренда будинків Оушен-Сіті
- Помешкання зі сніданком Оушен-Сіті
- Оренда кондомініумів Оушен-Сіті
- Помешкання біля води Оушен-Сіті
- Оренда помешкань із басейном Оушен-Сіті
- Бутик-готелі Оушен-Сіті
- Готельні номери Cape May County
- Готельні номери Нью-Джерсі
- Готельні номери Сполучені Штати
- Кейп-Мей, Нью-Джерсі
- Вайлдвуд-Крест, Нью-Джерсі
- Бродкілл-Біч
- Атлантик-Сіті Бортвок
- Рехобот-Біч
- Брігантін-Біч
- Оушен-Сіті
- Державний парк Кейп-Генлопен
- Виноробня та ферма «Віллоу Крик»
- Люсі слон
- Diggerland
- Тропікана Атлантік-Сіті
- Вілдвуд Бортвок
- Стоун-Гарбор-Біч
- Boardwalk Hall
- Hard Rock Hotel & Casino
- Пляж Вентнор-Сіті
- Пляж для собак Лонгпорт
- Wildwoods Convention Center
- Mariner's Arcade
- Лонг-Біч Айленд
- Funland
- Державний парк Барнегат-Лайтхаус
- Hawk Haven Vineyard & Winery





