
Санта-Моніка: місцеві готелі
Знаходьте й бронюйте унікальні готелі на Airbnb
Санта-Моніка: коротка статистика щодо готелів

Загальна кількість помешкань для відпочинку
Перегляньте 170 помешкань для відпочинку в місті Санта-Моніка

Ціни за ніч від
Вартість оренди помешкань для відпочинку в місті Санта-Моніка починається від 4 041 ₴ за ніч (до сплати податків і зборів)

Перевірені відгуки гостей
Понад 1 730 перевірених відгуків, що допоможуть вам зробити вибір

Помешкання для сімейного відпочинку
У 20 помешканнях є додатковий простір і зручності для дітей

Помешкання для відпочинку, де можна перебувати з домашніми тваринами
Знайдіть 60 помешкань, де дозволено перебування з домашніми тваринами

Помешкання для відпочинку з басейном
У 40 помешканнях є басейн

Помешкання з окремим робочим місцем
У 120 помешканнях є окреме робоче місце

Наявність Wi-Fi
У 160 помешканнях для відпочинку в місті Санта-Моніка пропонується доступ до Wi-Fi

Популярні зручності для гостей
У помешканнях у місті Санта-Моніка гостям подобаються Кухня, Wi-Fi і Басейн

Середній рейтинг: 4,7
Середній рейтинг помешкань цієї категорії в місті Санта-Моніка: 4,7 з 5

Туристичні об’єкти неподалік
До найпопулярніших туристичних об’єктів у місті Санта-Моніка належать Venice Beach, Venice Canals і Palisades Park
Санта-Моніка: готелі з найвищим рейтингом
Гості погоджуються: ці готелі мають високі оцінки за розташування, чистоту тощо.

City Center Hotel by Kasa | Номер із ліжком розміру King
Стильне поєднання ретро-шарму та сучасного шику вітає вас у готелі City Center Hotel by Kasa. Наше чудове розташування в Лонг-Біч знаходиться всього в декількох хвилинах від конференц-центру, пляжу та аеропорту. Відпочиньте біля басейну під каліфорнійським сонцем, зарядіться енергією у фітнес-центрі та насолодіться стравами та коктейлями у французькому стилі від шеф-кухаря ресторану Olive & Rose, відзначеного зіркою Мішлен, Філіпа Претті. Наші кімнати з технологічними можливостями пропонують самостійне прибуття о 16:00, цілодобову підтримку гостей за допомогою текстових повідомлень та віртуальну стійку реєстрації, доступну через мобільний пристрій.

Студія біля пляжу з міні-кухнею
Відпочиньте в цій затишній квартирі-студії, розташованій поруч із пляжем у тихій частині Хантингтон-Біч. Насолоджуйтеся найкращим, що може запропонувати узбережжя, з легким доступом до місцевих магазинів, ресторанів і популярних місць. Цей приватний будинок має м’яке ліжко розміру Queen size, затишний камін, добре обладнану міні-кухню та окремий вхід. Отримайте максимум задоволення від перебування завдяки грилю для барбекю та чаші для багаття – ідеально підходять для обідів на свіжому повітрі та вечірнього відпочинку. Ваш ідеальний відпочинок біля моря чекає на вас.

#211 окреме прибережне помешкання-студія
Ласкаво просимо в готель 2TwentyOne! Наш готель - це унікальний гібрид між готелем і хостелом. На відміну від більшості хостелів, кожна кімната є приватною, єдина відмінність полягає в тому, що кожна ванна кімната розташована в кінці коридору і є спільною серед інших гостей на вказаному поверсі. Наш стандартний тип кімнат включає одне двоспальне ліжко, шафу або невеликий комод, кабельне телебачення з плоским екраном та безкоштовний Wi-Fi! Ми знаходимося в Ель-Сегундо всього в двох кварталах від Головної вулиці та всього в 10 хвилинах від аеропорту Лос-Анджелеса!

Ocean Bliss | Автомобільний музей. Лаунж на даху
Готель Erwin має еклектичний декор, доброзичливий персонал розташований прямо на пляжі Венеції та поруч зі всесвітньо відомою набережною Венис-Біч. Пам 'ятки знаходяться неподалік: ✔ Прогуляйтеся навколо парку Палісейдс, щоб побачити чудові краєвиди ✔ Відкрийте для себе одну з найбільших автомобільних колекцій автомобілів у Автомобільному музеї Петерсена ✔ Відкрийте для себе чудеса природного та культурного світів у Музеї природної історії ✔ Насолоджуйтеся мозаїчною плиткою, вражаючим колажем барвистої плитки ✔ Вишукана кухня в тематичних ресторанах

Окрема кімната в Гермосі-Біч
Гостюйте в центрі пляжу Ермоса з легким доступом до всього необхідного для чудового відпочинку на пляжі! Насолоджуйтеся нашою окремою кімнатою в хостелі ITH Los Angeles Beach Hostel. У кімнаті є різноманітні зручності, смарт-телевізор і міні-холодильник, а також вид на океан, щоб забезпечити вам максимальну каліфорнійську атмосферу. Ви матимете доступ до всього нашого хостелу, де зможете готувати їжу на нашій комунальній кухні або приєднатися до нашої повсякденної соціальної діяльності, щоб спілкуватися з іншими мандрівниками світу.

Кроки від Старого міста Пасадена + басейн і ресторан
Ласкаво просимо до готелю Dena, сміливого та еклектичного міського відпочинку в центрі міста Пасадена. Цей мистецький готель, розташований за кілька кроків від культових пам’яток, відзначає вистави та уяву на кожному кроці. Почніть свій день у Lyric, де смаки Південної Каліфорнії поєднуються з поезією та музикою, а потім відпочиньте в кінотеатрі в стилі ретро або поспілкуйтеся за крафтовими коктейлями та живими виступами в нашому стильному барі й лаунжі Agents Only. Відпочиньте біля відкритого басейну, відвідайте фітнес-центр.

Сонячна втеча | Пірс Санта-Моніки. Басейн
Стимулюйте свою пристрасть до відкриттів у бутик-готелі, ідеально розташованому недалеко від пляжу в Санта-Моніці, штат Каліфорнія, з видом на Тихий океан і гори Санта-Моніка. Неподалік знаходяться такі пам 'ятки: ✔Чудові краєвиди парку Палісейдс ✔Дивовижні краєвиди на пірсі Санта-Моніки ✔Найбільші автомобільні колекції в автомобільному музеї Петерсена ✔Чудеса природних і культурних світів у Музеї природної історії Будинок із✔ мозаїчної плитки, вражаючий колаж із кольорової плитки

Sofi LAX Clippers Stay - Ліжко B
Стильний відпочинок біля SoFi, LAX і пляжу Наш просторий 2-кімнатний будинок у стилі гуртожитку з 9 ліжками розташований у центрі Леннокса/Інглвуда, пропонуючи комфорт, зручність і відтінок місцевого шарму. Усього в 1,5 милі від стадіону SoFi, казино Hollywood Park, The Forum та Clippers Arena, і в 10 хвилинах від пляжу, це найкраще місце для любителів спорту, концертів і мандрівників, які хочуть досліджувати Лос-Анджелес, перебуваючи в спокійній, орієнтованій на сім 'ю, де продають їжу!

Пішки до LA Live + басейн. Харчування на території. Тренажерний зал.
Живіть мрією Лос-Анджелеса в приголомшливій іспанській колоніальній пам’ятці, розташованій за кілька кроків від Crypto Arena, LA Live та галасливих нічних клубів. Відпочиньте біля відкритого басейну, обрамленого пальмами, випейте коктейлів у яскравому барі або досліджуйте мистецтво, їжу та музику DTLA прямо за дверима. Завдяки унікальному дизайну, затишним кімнатам і розташуванню, створеному для пригод, це ваша стильна база для концертів, ігор і незабутніх моментів у місті.

Помешкання біля пляжу поблизу Пірса і Стренда
These rooms are thoughtfully designed with soft greens, blues, and rich exotic woods, featuring a California King Tempur-Pedic bed and a Keurig coffee machine for freshly brewed beverages. Indulge in a luxurious oversized freestanding tub with a waterfall filling feature, complemented by our premium bath products for an elevated bathing experience. This serene space perfectly blends tranquility with effortless coastal vibes, creating an ideal setting for relaxation.

Rest Haven Motel -Deluxe Queen- Історична дорога 66-
Залишайтеся історією! Ласкаво прошу до мотелю Rest Haven – останнього мотелю на шосе 66 в окрузі Лос-Анджелес. Наші затишні 14 номерів пропонують комфорт і характер лише за вісім кварталів від пляжу та за декілька хвилин ходьби до центру Санта-Моніки та пірсу. Цей тип номера включає одне двоспальне ліжко та одне односпальне ліжко (фотографії є репрезентативними). Гості можуть відпочити в нашому саду, ідеальному місці для відпочинку після дня на сонці.

Студія на пляжі Венеція
У цій прекрасній студії є все необхідне для насолоди відпочинком на Венис-Біч! Насолоджуйтеся легким доступом до популярних магазинів і ресторанів з цього чарівного місця для розміщення. У помешканні є ліжко queen-size, потокове телебачення, кухня та окрема ванна кімната. Ви всього в половині кварталу від дощатого настилу Венеції, в декількох кроках до піску та в центрі всього, що є у Венеції, Санта-Моніці та Марина-дель-Рей!
Санта-Моніка: популярні зручності в готелях
Готелі для сімейного відпочинку

Два двоспальні та 1 односпальний Ньюпорт-Біч

Студія з видом на океан! Висока стеля

Готель June West L.A, вибрано готелем

Кімната Мерфі

Розкішний номер із ліжком розміром king-size та краєвидом на містої

Чудове помешкання в Маріна-дель-Рей + ресторан і басейн

The Pierside Santa Monica

Номер для гостей із двома ліжками Queen size – зручності для людей з вадами слуху
Готелі з басейном

Готель Marina Del Rey – басейн із краєвидом на пристань

Hotel Angeleno, вибрано готелем

Стиль Пірсайд | Шик. Пляж. Художній простір.

За кілька хвилин до аеропорту LAX + безкоштовний сніданок. Бар

Люкс «Преміум» з двоспальним ліжком розміру King size та балконом

Стандартний номер із ліжком king-size

Дуже широке двоспальне ліжко| Супер 8 Лос-Анджелес-Калвер-Сіті| Зручний доступ до Лос-Анджелеса

Чарівне перебування | Тематичні парки. Відкритий басейн
Готелі з внутрішнім двориком

Затишна квартира з 1 спальнею та балконом, поруч ресторани та магазини

Чудовий оазис у парку з патіо, паркінгом і пральнею

1 спальня в Peacock Suites

Стандартний номер з ліжком queen-size

Нещодавно відремонтовано |Готель Monterey Park | Місця в Лос-Анджелесі

Відпочинок на березі океану, гараж, балкон з видом

Приватна затишна кімната 42/5

Спокійний і стильний відпочинок у Голлівуді
Коли найкращий час для відвідування міста Санта-Моніка?
| Місяць | Січ. | Лют. | Бер. | Квіт. | Трав. | Черв. | Лип. | Серп. | Вер. | Жовт. | Лист. | Груд. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Середня ціна | 12 660 ₴ | 14 815 ₴ | 14 950 ₴ | 17 554 ₴ | 16 072 ₴ | 17 644 ₴ | 19 350 ₴ | 19 170 ₴ | 16 432 ₴ | 13 469 ₴ | 12 705 ₴ | 12 167 ₴ |
| Середня температура | 14 °C | 14 °C | 15 °C | 16 °C | 18 °C | 19 °C | 21 °C | 22 °C | 21 °C | 20 °C | 17 °C | 14 °C |
Більше пропозицій на Airbnb
Пункти призначення
- Сан-Дієго Помешкання для відпочинку
- Лас-Вегас Помешкання для відпочинку
- Лос-Анджелес Помешкання для відпочинку
- Палм-Спрінгс Помешкання для відпочинку
- Джошуа-Трі Помешкання для відпочинку
- Біг-Бер-Лейк Помешкання для відпочинку
- Тіхуана Помешкання для відпочинку
- Сан-Хосе Помешкання для відпочинку
- Маммот-Лейкс Помешкання для відпочинку
- Санта-Барбара Помешкання для відпочинку
- Лонґ-Біч Помешкання для відпочинку
- Анагайм Помешкання для відпочинку
- Помешкання, де дозволено курити Санта-Моніка
- Помешкання з пральною та сушильною машинами Санта-Моніка
- Помешкання з місцем для багаття Санта-Моніка
- Оренда вілл Санта-Моніка
- Помешкання з гідромасажною ванною Санта-Моніка
- Оренда помешкань для сімей Санта-Моніка
- Помешкання з домашнім кінотеатром Санта-Моніка
- Оренда зрубів Санта-Моніка
- Кімнати «люкс» Санта-Моніка
- Бутик-готелі Санта-Моніка
- Оренда квартир Санта-Моніка
- Оренда кондомініумів на пляжі Санта-Моніка
- Помешкання з ліжком належної висоти для людей з особливими потребами Санта-Моніка
- Лофти Санта-Моніка
- Апартаменти Санта-Моніка
- Помешкання із сауною Санта-Моніка
- Помешкання з ванною Санта-Моніка
- Помешкання з виходом до озера Санта-Моніка
- Помешкання зі сніданком Санта-Моніка
- Помешкання з місцями для відпочинку надворі Санта-Моніка
- Помешкання класу «люкс» Санта-Моніка
- Оренда будинків Санта-Моніка
- Помешкання поблизу місць для катання на байдарках Санта-Моніка
- Оренда кондомініумів Санта-Моніка
- Таунхауси Санта-Моніка
- Помешкання з каміном Санта-Моніка
- Оренда помешкань із басейном Санта-Моніка
- Оренда помешкань, де можна перебувати з домашніми тваринами Санта-Моніка
- Помешкання з виходом до пляжу Санта-Моніка
- Оренда бунгало Санта-Моніка
- Човни Санта-Моніка
- Оренда заміських будинків Санта-Моніка
- Помешкання із зарядною станцією для електромобіля Санта-Моніка
- Помешкання з фітнес-центром Санта-Моніка
- Помешкання з внутрішнім двориком Санта-Моніка
- Оренда помешкань із виходом до пляжу Санта-Моніка
- Помешкання з унітазом належної висоти для людей з особливими потребами Санта-Моніка
- Помешкання біля води Санта-Моніка
- Гостьові будинки Санта-Моніка
- Готельні номери Лос-Анджелес округ
- Готельні номери Каліфорнія
- Готельні номери Сполучені Штати
- Disneyland Park
- Санта-Каталіна
- Веніс-Біч
- Universal Studios Hollywood
- Пляжний будинок
- «Соу-Фай Стедіум»
- Пляж Санта-Моніки
- Університет Каліфорнії - Лос-Анджелес
- Конгрес-центр Лос-Анджелеса
- Університет Південної Каліфорнії
- Crypto.com Arena
- Сікс Флагс Магік Маунтейн
- Доджер Стедіум
- Knott's Berry Farm
- Стадіон Роуз Боул
- Disney California Adventure Park
- Long Beach Convention & Entertainment Center
- Конгрес-центр Анагайм
- Huntington Beach, California
- Санта-Моніка
- Королева Мері
- Діснейленд Резорт
- Алея слави Голлівуду
- пляж Санта-Моніка
- Чим зайнятися Санта-Моніка
- Розваги Санта-Моніка
- Природа й активний відпочинок Санта-Моніка
- Відвідини визначних пам’яток Санта-Моніка
- Спорт Санта-Моніка
- Екскурсії Санта-Моніка
- Їжа та напої Санта-Моніка
- Чим зайнятися Лос-Анджелес округ
- Культура та мистецтво Лос-Анджелес округ
- Їжа та напої Лос-Анджелес округ
- Спорт Лос-Анджелес округ
- Оздоровлення Лос-Анджелес округ
- Природа й активний відпочинок Лос-Анджелес округ
- Розваги Лос-Анджелес округ
- Відвідини визначних пам’яток Лос-Анджелес округ
- Екскурсії Лос-Анджелес округ
- Чим зайнятися Каліфорнія
- Екскурсії Каліфорнія
- Їжа та напої Каліфорнія
- Відвідини визначних пам’яток Каліфорнія
- Оздоровлення Каліфорнія
- Природа й активний відпочинок Каліфорнія
- Розваги Каліфорнія
- Культура та мистецтво Каліфорнія
- Спорт Каліфорнія
- Чим зайнятися Сполучені Штати
- Екскурсії Сполучені Штати
- Відвідини визначних пам’яток Сполучені Штати
- Розваги Сполучені Штати
- Спорт Сполучені Штати
- Культура та мистецтво Сполучені Штати
- Оздоровлення Сполучені Штати
- Їжа та напої Сполучені Штати
- Природа й активний відпочинок Сполучені Штати







