
Сент-Огастін: помешкання для відпочинку
Знаходьте та бронюйте унікальні помешкання на Airbnb
Коротка статистика щодо оренди помешкань для відпочинку в місті Сент-Огастін

Загальна кількість помешкань для відпочинку
Перегляньте 2 290 помешкань для відпочинку в місті Сент-Огастін

Перевірені відгуки гостей
Понад 178 170 перевірених відгуків, що допоможуть вам зробити вибір

Помешкання для сімейного відпочинку
У 1 640 помешканнях є додатковий простір і зручності для дітей

Помешкання для відпочинку, де можна перебувати з домашніми тваринами
Знайдіть 1 060 помешкань, де дозволено перебування з домашніми тваринами

Помешкання для відпочинку з басейном
У 540 помешканнях є басейн

Помешкання з окремим робочим місцем
У 1 250 помешканнях є окреме робоче місце

Наявність Wi-Fi
У 2 270 помешканнях для відпочинку в місті Сент-Огастін пропонується доступ до Wi-Fi

Популярні зручності для гостей
У помешканнях у місті Сент-Огастін гостям подобаються Самостійне прибуття, Біля пляжу і Тренажерний зал

Середній рейтинг: 4,9
Гості високо оцінюють помешкання в місті Сент-Огастін – у середньому на 4,9 з 5!

Туристичні об’єкти неподалік
До найпопулярніших туристичних об’єктів у місті Сент-Огастін належать St. Augustine Alligator Farm Zoological Park, Lightner Museum і St. Augustine Distillery
Найкращі помешкання для відпочинку в місті Сент-Огастін
Гості погоджуються: ці помешкання мають високі оцінки за розташування, чистоту та інше.

Вілла One
Вілли призначені для короткострокового перебування, довгих вихідних або унікального стилізованого місця для зйомки своїх продуктів брендів. У помешканні є теплі тони, природна обробка та місцеве мистецтво для легкої атмосфери, яка дозволяє відвідувачам розслабитися в другій частині, коли вони йдуть у двері. Укомплектовано двома спальнями, двома ванними кімнатами та заднім двором з тропічним ландшафтом, зоною відпочинку, їдальнею та душем на відкритому повітрі. Одна з 4 вілл розташована на пляжі Сент-Огастін. Не можна перебувати з домашніми тваринами. @staugustinebeachvillas

Розташування! Стильний заміський будинок у центрі міста
Чарівний і розташований у центрі котедж із 2 спальнями. Всього в 12 хвилинах ходьби від Історичного ядра, тому припаркуйте свій автомобіль і насолоджуйтеся прекрасною прогулянкою центром міста! Після дня, проведеного огляду визначних місць, ви оціните комфорт цієї маленької відпустки. Відкритий план поверху зі склепінчастими стелями в основному приміщенні має добре обладнану кухню, їдальню, вітальню з телевізором і робоче місце. Два зручних ліжка Queen Size з телевізором і простора душова кабіна в душовій. Відпочиньте на качелях на веранді або в патіо з огородженим двором.

Таємничий сад на Локаст-стріт!
Ласкаво просимо до вашого помешкання далеко від дому в центрі Сент-Огастіна, штат Флорида! Це чудове бунгало з 2 спальнями та 1 ванною кімнатою, побудоване до 1900 року, пропонує ідеальне поєднання сучасного комфорту та історичного шарму. Розташована в чудовому місці історичного району Abbot Tract, 19 Locust знаходиться всього в 5 хвилинах ходьби від легендарного Кастільйо-де-Сан-Маркос та історичного центру міста. Пляж знаходиться всього в декількох хвилинах ходьби, і ви матимете не менш легкий доступ до всіх визначних місць, які може запропонувати цей чарівний район.

Центр міста • Історичний будинок Уітні • Розкішні ванни!
Парковка поза вулицею на 2 автомобілі 2 хвилини ходьби до Сент-Джордж-стріт. 5 хвилин їзди до державного парку Анастасія. 6 хвилин їзди до фітнес-клубу/басейну. Високошвидкісний Інтернет Starlink Розкішний відпочинок у історичному центрі міста. Побалуйте себе чарівним помешканням для відпочинку з просторою вітальнею, кухнею для гурманів та розкішними ванними кімнатами. Пориньте в багату історію та яскраву культуру, з його чарівними вулицями та місцевими пам 'ятками. Незалежно від того, чи шукаєте пригоди або відпочинок, цей відпочинок є ідеальною базою.

Улюблене місце на набережній: Лайонс-Брідж і вид на Старе місто
Наші відгуки виділяють нас серед інших. МИ БУДЕМО РАДІ ПРИЙНЯТИ ВАС! Прогуляйтеся мостом Левів до центру Сент-Огастина з дивовижними ресторанами та пам 'ятками. Коротка прогулянка до історичного центру міста, менше 1 милі до форту Кастільйо-де-Сан-Маркос. Пляж парку штату Анастасія, ферма алігаторів і маяк знаходяться на відстані менше двох миль. Кілька ресторанів і барів всього в декількох кварталах. Незалежно від того, чи ви збираєтеся відвідати старий форт, чи коледж Флаглера, наш будинок є чудовою базою для дослідження дивовижної частини Флориди!

Прогуляйтеся історичним центром міста! «Блакитний рай»
Приголомшливо відремонтований котедж поєднує в собі сучасні зручності та вінтажний шарм... * 2 головні апартаменти з ліжками queen-size. * Тихий район в пішій доступності, щоб ознайомитися з найстарішим містом Нації. * Ванни на ніжках (і, звичайно, душові кабіни!) * Великий критий ґанок із підвісною кушеткою * Парковка з твердим покриттям поза вулицею * Повністю огороджений задній двір, гриль Weber, газова піч * Швидкий Wi-Fi та Smart TV * 2 квартали до Фіш-Кемп, Айс-Плант, Ла-Нувелл, зупинка тролейбуса * 10 хвилин пішки до центру міста

Шир на 1 акрі болота з причалом і спа
Унікальний історичний будинок 1930-х років, нещодавно відремонтований і перетворений на прекрасний усамітнений відпочинок. Нова розкішна обробка, зберігаючи свій традиційний шарм. Забороняється проводити заходи. Палуба на даху, вид на Атлантичний океан, центр міста та заходи сонця над річкою. Новий причал з критим дахом містить національну географічну систему, як екосистема. До пляжу можна дістатися пішки, а до центру міста Сент-Джордж - за 3 милі. Слідуйте за допомогою@ carcabaroad, щоб дізнатися щотижневий вміст помешкання.

Оновлена вікторіанська квартира в центрі міста +ВИДИ!
21 Орандж-стріт - це яскрава та простора квартира на другому поверсі з неперевершеним видом на історичний центр Сент-Огастіна та набережну затоки. Насолоджуйтеся шармом старого світу в нашому щойно відремонтованому помешканні 1860 року, обладнаному сучасними та зручними зручностями! Ми знаходимося в декількох кроках від магазинів на Сент-Джордж-стріт, ресторанів світового класу та жвавих барів. Якщо ви вирішите провести час тут більш спокійно, вам сподобається простора спальня та наш зручний ганок, щоб відпочити від усього цього.

Середина історичного району + тихо вночі
Cordova Gold розташований поблизу сумнозвісного готелю Casa Monica, за музеєм Lightner Museum & Flagler College. Прогуляйтеся до всього історичного, що пропонує Сент-Огастін, але насолоджуйтеся спокійним місцевим районом після занять. Наша будівля кондоминиуму була побудована між 1885 - 1893 роками Генрі Флаглером для службових приміщень його готелю Понсе-де-Леон, який зараз відомий як Коледж Флаглера. На нашому паркінгу є 1 спеціальне місце для паркування, а також 1 місце для паркування поза вулицею, що є дуже рідкісним явищем.

Будинок на дереві для митців на березі океану, 2 спальні
Розташований вздовж ділянки незайманого пляжу, цей вражаючий будинок з пляжним розташуванням, як ніхто інший. Це унікальне помешкання - 3 окремі поверхи. Це середина трьох поверхів «The Artists Haven». Усередині ви знайдете 2 спальні, ванну та вітальню/їдальню відкритої плани, яка виходить на навколишню терасу з сидіннями. Насолоджуйтеся безперервним видом на океан з палуби з багатьох місць, де можна відпочити та подивитися на дельфінів, випити ранкової кави або подивитися на рожеві заходи сонця. 1002

Ідеальний заміський будиночок із однією спальнею в парку Лайтхаус
Одна спальня, одна ванна, затишна атмосфера котеджу! Ідеальне місце для відпочинку для пар. Це половина дуплексу. Друга половина наразі вільна. Чудове розташування. 5 кварталів до маяка. 1 миля до історичного центру міста. 1,3 милі до амфітеатру. 0,8 милі до парку штату «Анастасія». 3 милі до пірсу Сент-Огастін-Біч. У пішій доступності багато чудових ресторанів і барів, поле для мінігольфу та бутікові магазини! Неподалік знаходиться центр міста, куди можна дістатися пішки або на велосипеді!

Розкішний будинок 192 Riberia Downtown
Короткий огляд: Цей приголомшливий розкішний будинок, розташований в історичному районі Лінкольнвілл, розташований уздовж приливних боліт Ойстер-Крік і всього в декількох кроках від історичного району Сент-Огастіна. У цьому унікальному помешканні є кухня для гурманів, відкрита вітальня з Netflix, зручне робоче місце, 2 спальні з великим двоспальним ліжком, повна ванна кімната, диван з пінопластом Queen size і приголомшливим видом на болото з спеціальних вікон та патіо з тераси.
Популярні зручності в помешканнях для відпочинку в місті Сент-Огастін
Гостюйте поблизу найцікавіших пам’яток міста Сент-Огастін
Сент-Огастінський амфітеатр
Рекомендують 302 місцевих жителів
Сент-Огастін
Рекомендують 78 місцевих жителів
St. Augustine Alligator Farm Zoological Park
Рекомендують 879 місцевих жителів
Національний пам'ятник Кастильйо-де-Сан-Маркос
Рекомендують 1 138 місцевих жителів
Коледж Флаглера
Рекомендують 277 місцевих жителів
St Augustine Lighthouse & Museum
Рекомендують 644 місцевих жителів
Сент-Огастін: інші чудові помешкання для відпочинку

Затишний заміський будинок на березі океану

Історичний котедж 1918 року в центрі Сент-Огастіна

Історичний відпочинок для пар | 4 унікальні враження

Історичне помешкання в центрі Сент-Огастіна

Benedict House; справжня розкіш і висококласний декор

«The Uptown Nest» Чарівний заміський будинок у Сент-Огастіні

Приватний і затишний будинок на березі океану з великою терасою

Бутик-коттедж | Дуже широке двоспальне ліжко | Прогулянка до центру міста
Коли найкращий час для відвідування міста Сент-Огастін?
| Місяць | Січ. | Лют. | Бер. | Квіт. | Трав. | Черв. | Лип. | Серп. | Вер. | Жовт. | Лист. | Груд. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Середня ціна | 8 010 ₴ | 8 325 ₴ | 9 225 ₴ | 7 875 ₴ | 7 650 ₴ | 7 470 ₴ | 7 695 ₴ | 6 975 ₴ | 6 885 ₴ | 7 110 ₴ | 8 370 ₴ | 9 675 ₴ |
| Середня температура | 13 °C | 15 °C | 17 °C | 20 °C | 24 °C | 27 °C | 28 °C | 28 °C | 26 °C | 22 °C | 17 °C | 14 °C |
Більше пропозицій на Airbnb
Пункти призначення
- Маямі Помешкання для відпочинку
- Чотири кути Помешкання для відпочинку
- Маямі-Біч Помешкання для відпочинку
- Мертл-Біч Помешкання для відпочинку
- Орландо Помешкання для відпочинку
- Форт-Лодердейл Помешкання для відпочинку
- Панама-Сіті-Біч Помешкання для відпочинку
- Тампа Помешкання для відпочинку
- Голлівуд Помешкання для відпочинку
- Саванна Помешкання для відпочинку
- Чарлстон Помешкання для відпочинку
- Джексонвілл Помешкання для відпочинку
- Гостьові будинки Сент-Огастін
- Оренда заміських будинків Сент-Огастін
- Кімнати «люкс» Сент-Огастін
- Помешкання з місцем для багаття Сент-Огастін
- Оренда будинків Сент-Огастін
- Помешкання з пральною та сушильною машинами Сент-Огастін
- Оренда помешкань із басейном Сент-Огастін
- Помешкання із зарядною станцією для електромобіля Сент-Огастін
- Оренда вілл Сент-Огастін
- Помешкання поблизу місць для катання на байдарках Сент-Огастін
- Оренда кондомініумів на пляжі Сент-Огастін
- Помешкання з фітнес-центром Сент-Огастін
- Помешкання класу «люкс» Сент-Огастін
- Помешкання з каміном Сент-Огастін
- Помешкання з гідромасажною ванною Сент-Огастін
- Оренда кондомініумів Сент-Огастін
- Готельні номери Сент-Огастін
- Оренда будинків на пляжі Сент-Огастін
- Бутик-готелі Сент-Огастін
- Помешкання з внутрішнім двориком Сент-Огастін
- Помешкання з виходом до пляжу Сент-Огастін
- Помешкання із сауною Сент-Огастін
- Оренда помешкань із виходом до пляжу Сент-Огастін
- Оренда помешкань для сімей Сент-Огастін
- Оренда помешкань, де можна перебувати з домашніми тваринами Сент-Огастін
- Таунхауси Сент-Огастін
- Помешкання біля води Сент-Огастін
- Помешкання з місцями для відпочинку надворі Сент-Огастін
- Помешкання з виходом до озера Сент-Огастін
- Оренда квартир Сент-Огастін
- Помешкання зі сніданком Сент-Огастін
- Помешкання зі сніданком Сент-Огастін
- ЕверБанк Стадіум
- Сент-Огастінський амфітеатр
- Океан Центр
- Університет Північної Флориди
- Сент-Огастін
- Арена ветеранів VyStar
- Daytona Boardwalk Amusements
- Сент-Джонс Тауен Центр
- Kathryn Abbey Hanna Park
- Музей Лайтнера
- Daytona Lagoon
- Сограсс
- Вілано-Біч, рибальський пірс
- Археологічний парк Fountain of Youth
- Adventure Landing Jacksonville Beach
- Summer Haven st. Augustine FL
- Дейтона-Біч Бендзшел
- Міжнародний аеропорт Дейтона-Біч
- Crescent Beach
- Huguenot Memorial Park
- Little Talbot
- Коледж Флаглера
- Memorial Park
- Державний парк Равін Гарденс
- Чим зайнятися Сент-Огастін
- Природа й активний відпочинок Сент-Огастін
- Чим зайнятися Сент-Джонс Каунті
- Природа й активний відпочинок Сент-Джонс Каунті
- Чим зайнятися Флорида
- Оздоровлення Флорида
- Культура та мистецтво Флорида
- Екскурсії Флорида
- Розваги Флорида
- Відвідини визначних пам’яток Флорида
- Їжа та напої Флорида
- Спорт Флорида
- Природа й активний відпочинок Флорида
- Чим зайнятися Сполучені Штати
- Природа й активний відпочинок Сполучені Штати
- Екскурсії Сполучені Штати
- Їжа та напої Сполучені Штати
- Відвідини визначних пам’яток Сполучені Штати
- Розваги Сполучені Штати
- Спорт Сполучені Штати
- Культура та мистецтво Сполучені Штати
- Оздоровлення Сполучені Штати







