
Baie des Citrons: помешкання для відпочинку
Знаходьте та бронюйте унікальні помешкання на Airbnb
Коротка статистика щодо оренди помешкань для відпочинку в місті Baie des Citrons

Загальна кількість помешкань для відпочинку
Перегляньте 90 помешкань для відпочинку в місті Baie des Citrons

Ціни за ніч від
Вартість оренди помешкань для відпочинку в місті Baie des Citrons починається від 1 339 ₴ за ніч (до сплати податків і зборів)

Перевірені відгуки гостей
Понад 2 470 перевірених відгуків, що допоможуть вам зробити вибір

Помешкання для сімейного відпочинку
У 20 помешканнях є додатковий простір і зручності для дітей

Помешкання для відпочинку, де можна перебувати з домашніми тваринами
Знайдіть 10 помешкань, де дозволено перебування з домашніми тваринами

Помешкання з окремим робочим місцем
У 30 помешканнях є окреме робоче місце

Наявність Wi-Fi
У 80 помешканнях для відпочинку в місті Baie des Citrons пропонується доступ до Wi-Fi

Популярні зручності для гостей
У помешканнях у місті Baie des Citrons гостям подобаються Кухня, Wi-Fi і Басейн

Середній рейтинг: 4,8
Гості високо оцінюють помешкання в місті Baie des Citrons – у середньому на 4,8 з 5!
Найкращі помешкання для відпочинку в місті Baie des Citrons
Гості погоджуються: ці помешкання мають високі оцінки за розташування, чистоту та інше.

Літнє перебування - Лимонна бухта
За 100 метрів пішки від пляжу, F3 на 3-му поверсі, у резиденції Le Ballah, Baie des 🍋 у Нумеа, привілейоване розташування, що забезпечує дуже приємне середовище для проживання, за декілька хвилин пішки від магазинів, ідеально підходить для відвідування ресторанів або насолоди морозивом, а також для користування водоймою, захищеною сіткою від акул. Вона має 2 спальні з кондиціонерами (ліжка 180 см + 140 см + 90 см), 2 ванні кімнати з ароматом Tom Ford, 2 туалети, обладнану кухню, вітальню / телевізор / DVD / Wi-Fi / ігри, 1 відкрите місце для паркування під назвою VANESSA.

Затока Лимонів. Величезне джакузі
🏖️ 🌴Пляжі, ресторани, ☀️ захід сонця 🌅 та торговий центр розташовані неподалік. Невелика вілла F2, яка має 4-метровий спа-басейн із підігрівом 🏊 до 39 °C взимку (з квітня по жовтень), а влітку (з листопада по березень) замість басейну вода має кімнатну температуру. Ідеально підходить для плавання 🏊♀️ проти течії. На території є відкрита кухня з 🍖 барбекю, відкритий душ з гарячою водою, великий диван, ліжко розміру Queen size + додаткове ліжко. Під'єднана консоль Playstation 4. *Вживання алкоголю та вечірки заборонені*

Студія з терасою + приватний пляж/каяки
Приїжджайте, відпочивайте та відновлюйтеся в цій гарній незалежній студії площею 24 кв. м біля моря. У вашому розпорядженні буде спальня площею 12 кв. м з кондиціонером і шафою, кімната площею 12 кв. м з ванною кімнатою/туалетом і кухонними меблями, а також невелика приватна тераса з видом на лагуну, де можна поїсти або відпочити. Доступ до приватного пляжу, який ідеально підходить для купання, і безкоштовне користування 2 байдарками для острівців. Також доступні: маски, трубки та пляжні рушники для снорклінгу.

Чарівне помешкання біля пляжу
1 спальня та ванна кімната розташовані в невеликій будівлі (рівень 2). Повністю мебльована кухня. Дуже зручне розташування, в декількох хвилинах ходьби (близько 400 м) до пляжу, ресторанів, магазинів, барів, акваріуму... Стежка Уен Торо розташована на вершині вулиці, ви можете почати бігти/гуляти в сухий ліс, громадський басейн теж дуже близько! Автобус до міста курсує лише на одну вулицю нижче нашого помешкання, де зручно їхати на свіжий ринок, щоб придбати рибу, фрукти та овочі, а також сувеніри

2 спальні • Приватне джакузі • Неподалік від пляжу
Ласкаво просимо до вашого тропічного сімейного помешкання в Нумеа! Простора квартира з 2 спальнями, безпечним пишним садом і приватним джакузі, всього за 300 м від пляжів з білим піском Анс-Вата та Бе-де-Сітрон. Ідеально підходить для сімей: 2 комфортабельні спальні + диван-ліжко для 6 гостей. Повністю обладнана кухня, пральна та сушильна машина, кондиціонер і високошвидкісний Wi-Fi. Дитячий набір включено. Повністю огороджений сад із надійними воротами. Спокійний житловий район. Можна з тваринами.

Kia Ora Studio затишна резиденція
Ця сучасна та світла квартира-студія розташована в центрі міста, в розкішній, тихій та безпечній резиденції (доступ за бейджем, домофоном). Мебльоване та обладнане, воно пропонує оптимізований та комфортний простір, ідеально підходить для однієї людини або пари. Є функціональна міні-кухня, ванна кімната та приємна спальна зона. Ця студія, розташована поруч із магазинами, ресторанами, громадським транспортом, поєднує в собі комфорт, безпеку та привілейоване розташування. доступний Wi-Fi

Тропічна студія в районі Лимонної бухти
Велика студія площею 33 м2 з терасою, розташованою на 2-му поверсі з ліфтом та автономним прибуттям із підключеним замком. Приходьте і відкрийте для себе цю прекрасну квартиру з Wi-Fi, яка дуже тепла і повністю відремонтована! Вам потрібно буде лише покласти валізи та насолодитися цією прекрасною обстановкою з доступом до пляжу за 20 метрів перед резиденцією, а також ресторанами, барами, акваріумом та човнами таксі. Ви також матимете приватне паркувальне місце в закритому гаражі.

Чудова квартира поруч із пляжем.
Ви будете зачаровані охайним декором, а також привілейованим розташуванням цієї квартири. 5 хвилин ходьби від Лимон-Бей і торгового центру Port Plaisance, все знаходиться в межах легкої досяжності! Бари, ресторани, їжа, аптека, перукарня, магазини. Розслабтеся на ультра м 'якому дивані, слухаючи улюблені пісні. Випийте каву на терасі з видом на гавань. Пообідайте пішки в одному з численних ресторанів Лемон-Бей і насолоджуйтеся приголомшливим заходом сонця!

Будинок у центрі південних районів і 5 хвилин від пляжів
Абсолютний спокій для цього невеликого незалежного будинку «приморський» дух, повністю відремонтований і повністю обладнаний. Він ідеально підійде для спокійного перебування в центрі південних районів, в 5 хвилинах від пляжів і в 2 хвилинах їзди від магазинів на автомобілі. Відійдіть від шуму дорожнього руху. Прибудинкова територія для відпочинку. Безпечна парковка біля підніжжя помешкання біля автоматичних воріт.

Порт-Плезанс – паркінг – пляж
Ласкаво просимо до ПОРТУ PLAISANCE, розташованого в однойменному районі. Скористайтеся цією квартирою з терасою для перебування з родичами або друзями в Нумеї. Поруч: пляж, велосипедна доріжка, магазини. Помешкання має 2 спальні, кухню, вітальню, душову кімнату, туалет, терасу. Усе для максимального комфорту та спокою. Квартира розташована на 2-му поверсі безпечного помешкання з паркувальним місцем та ліфтом.

Студія з видом на океан Anse Vata – балкон і пляж 300 м
Прокиньтеся з видом на океан! Чарівна затишна студія площею 25 м² в Анс-Вата: ліжко розміру «queen-size», кондиціонер, Wi-Fi, Netflix, повністю обладнана кухня, пральна машина та приватний балкон з видом на море. Пляж за 300 м, ресторани за 5 хвилин ходьби. Безкоштовна крита парковка та 2 велосипеди для ваших поїздок уздовж узбережжя

Ласкаво просимо на даху Фобура!
Відпочиньте в цьому спокійному та центральному будинку. Це помешкання знаходиться всього в 10 хвилинах ходьби від набережної та всіх зручностей, це помешкання має дуже приємну відкриту терасу площею 55 м2, щоб насолодитися каледонським кліматом. Ми будемо раді вітати вас у нашій чудовій квартирі!
Популярні зручності в помешканнях для відпочинку в місті Baie des Citrons
Гостюйте поблизу найцікавіших пам’яток міста Baie des Citrons
Aquarium des Lagons
Рекомендує 51 місцевий житель
Anse Vata Beach
Рекомендують 20 місцевих жителів
Anse Vata Bay
Рекомендують 18 місцевих жителів
Baie des Citrons
Рекомендують 15 місцевих жителів
Hilton Noumea La Promenade Residences
Рекомендують 7 місцевих жителів
Dal'Océan Charter
Рекомендують 4 місцевих жителів
Baie des Citrons: інші чудові помешкання для відпочинку

Затишна студія Plage

Анс-Вата – вид на море та заходи сонця!

Квартира F2 «Blue Pandanus»

Студія «пляж і ресторан»

Студія біля пляжів

Студія Bellevue

Світла квартира, спроєктована архітектором, 130 м², Анс-Вата

Гарна студія в Анс-Ва
Пункти призначення
- Оренда кондомініумів Baie des Citrons
- Оренда помешкань для сімей Baie des Citrons
- Оренда квартир Baie des Citrons
- Помешкання біля води Baie des Citrons
- Оренда помешкань, де можна перебувати з домашніми тваринами Baie des Citrons
- Помешкання з виходом до пляжу Baie des Citrons
- Оренда помешкань із виходом до пляжу Baie des Citrons





