
Канзас-Сіті: квартири для відпочинку
Знаходьте та бронюйте унікальні квартири на Airbnb
Коротка статистика щодо оренди квартир у місті Канзас-Сіті

Загальна кількість помешкань для відпочинку
Перегляньте 290 помешкань для відпочинку в місті Канзас-Сіті

Ціни за ніч від
Вартість оренди помешкань для відпочинку в місті Канзас-Сіті починається від 900 ₴ за ніч (до сплати податків і зборів)

Перевірені відгуки гостей
Понад 14 590 перевірених відгуків, що допоможуть вам зробити вибір

Помешкання для сімейного відпочинку
У 130 помешканнях є додатковий простір і зручності для дітей

Помешкання для відпочинку, де можна перебувати з домашніми тваринами
Знайдіть 120 помешкань, де дозволено перебування з домашніми тваринами

Помешкання для відпочинку з басейном
У 10 помешканнях є басейн

Помешкання з окремим робочим місцем
У 190 помешканнях є окреме робоче місце

Наявність Wi-Fi
У 290 помешканнях для відпочинку в місті Канзас-Сіті пропонується доступ до Wi-Fi

Популярні зручності для гостей
У помешканнях у місті Канзас-Сіті гостям подобаються Кухня, Wi-Fi і Басейн

Середній рейтинг: 4,7
Середній рейтинг помешкань цієї категорії в місті Канзас-Сіті: 4,7 з 5
Найкращі квартири (Канзас-Сіті)
Гості погоджуються: ці квартири мають високі оцінки за розташування, чистоту та інше.

Plaza Heart: люкс з зарезервованим паркувальним місцем
⚽️ KC CUP RENTALS X KINNER PROPERTIES. 🇺🇸 Представляє люкс у готельному стилі, розташований у жвавому центрі Country Club Plaza. Насолоджуйтеся затишним ліжком розміру «king-size» з розкішною постільною білизною, високошвидкісним Інтернетом, телевізором із плоским екраном і зручною міні-кухнею. До ваших послуг тренажерний зал на території, пральня та спеціальне паркувальне місце. Я цілодобово готовий надати будь-яку допомогу, яка вам може знадобитися. Щоб переглянути більше варіантів розміщення, виконайте пошук за запитом «Kinner Properties». Забронюйте зараз, щоб забезпечити собі незабутні враження від Канзас-Сіті!

Розкішне помешкання в декількох хвилинах від центру міста, Вестпорту та Плази
👑 Розкішний гламур 1800-х років із люстрами, золотими акцентами та оксамитом 👑 Нижній поверх історичного дуплексу в центрі міста 👑 Можна дійти пішки до театру Uptown Theatre та нової трамвайної зупинки на головній вулиці! 👑 Хвилини від Вестпорту та нічного життя в центрі Канзас-Сіті 5 👑 спальних місць, 2 спальні з ліжками розміру King size, диван-ліжко та 2 ванні кімнати, облицьовані мармуром 👑 Повністю обладнана кухня, їдальня на 6 місць і розширений кавовий бар 👑 Окремий офіс із високошвидкісним Wi-Fi для дистанційної роботи 👑 Пральна/сушильна машина в помешканні + розкішні засоби для ванни включені

Історична квартира в промисловому стилі в Канзас-Сіті
Насолоджуйтеся справжнім життям Канзас-Сіті в цій блискучій чистоті та повністю відремонтованій 120-річній цегляній красі! Чудова підлога з твердих порід дерева, відкриті цегляні стіни, 10-футовий острів на чудовій кухні шеф-кухаря з газовою плитою та вбудованою духовкою/мікрохвильовою піччю. Ванна кімната зі спа-зонами з підігрівом підлоги та душовою головкою з тропічним дощем у безрамковій скляній душовій кабіні. Простора головна спальня з письмовим столом. Окрема задня тераса та спільний задній двір. У декількох хвилинах ходьби від визначних місць KC: перехрестя, вуличного автомобіля та колеса огляду!

Історичний будинок у Канзас-Сіті
Цей історичний будинок 1879 року, який отримав прізвисько «Справжній Маккой», спочатку належав засновнику Канзас-Сіті Джону Маккою. Насолоджуйтеся всією квартирою на першому поверсі, яка знаходиться в 4 кварталах від безкоштовних музеїв; художнього музею Нельсона Аткінса та Kemper Contemporary, а також KCAI. 2 квартали до дитячого майданчика парку Гіллхем з зоною для ігор на воді, безкоштовними тенісними кортами, доріжками для бігу, прогулянками з собаками. У пішій доступності від району Вестпорт з чудовою їжею та нічним життям. У квартирі є 1 двоспальне ліжко, 2 футони та 1 диван, який розкладається.

Комфортфортний люкс Plaza з 1 спальнею та повністю обладнаною кухнею
🌃⭐Насолоджуйтеся комфортом і зручністю в нашому оазисі Plaza з 1 спальнею⭐🌃 Цей Airbnb, розташований у найкращому торговому та їдальні KC, пропонує комфорт і стиль. Насолоджуйтеся короткою прогулянкою до відомих магазинів🍝, ресторанів і розважальних закладів Plaza👨🎤 або відпочиньте💤 в нашій привабливій вітальні після дня досліджень. Повністю обладнана кухня дозволяє легко харчуватися вдома або насолоджуватися місцевою кухнею в декількох хвилинах ходьби. Ідеально підходить для індивідуальних мандрівників або пар, які бажають незабутнього перебування в центрі Канзас-Сіті

Затишна квартира в центрі міста
Станьте нашим гостем і насолоджуйтеся приємним і спокійним відпочинком у своїй приватній, зі смаком оформленій квартирі, прикріпленій до нашого помешкання. Відкритий дизайн має простору вітальню, телевізор ROKU, робочий стіл і повноцінну кухню. Зануртеся в глибокий сон в окремій спальні на розкішному та затишному ліжку розміру «queen-size». У великій ванній кімнаті з підсвічуванням є ванна з пульсуючими струменями, а також окремий душ, плавуча раковина та шафа для прання. Магазини та ресторани в центрі міста знаходяться всього в декількох хвилинах ходьби.

Розкішний будинок хоббіта
Відкрийте для себе розкішне та затишне перебування в нашому унікальному будинку Hobbit House, приватній квартирі-студії на цокольному поверсі, що є частиною історичного будинку, побудованого в 1890 році. Розташоване всього в декількох кроках від історичної площі Свободи в центрі міста, до коледжу Вільяма Джуелла та за 20-25 хвилин їзди до центру Канзас-Сіті. Помешкання пропонує ідеальне поєднання історичного шарму та сучасного комфорту. Хоча він більше підходить для гостей віком до 6'1", цей чарівний відпочинок забезпечує особливі та незабутні враження.

Midtown Retreat №2: The Cat's Meow
Прогулянка до транспортного вузла FIFA та безкоштовного трамвая на Мейн-стріт займе 10–15 хвилин, а до фан-фесту FIFA – 15–20 хвилин (залежно від того, хто йде пішки) або 5 хвилин на Uber Неподалік знаходяться бари, гриль-ресторани, місцеві кав'ярні, заклади веганської їжі та парк для вигулу собак. Приватна квартира з 1 спальнею, 1 ліжком, повністю обладнаною кухнею, великою шафою. Зіграйте в гру. Прочитайте книгу. Поговоріть із тим, кого любите. Якщо вам потрібен екран, щоб розслабитися, обов 'язково візьміть його з собою.

Спокій і затишок у Канзас-Сіті
Цей відпочинок для 2+ осіб, розташований в яскравому/еклектичному районі KC, знаходиться в декількох хвилинах ходьби від коридору Westport/39th St. Очікуйте на власний вхід до саду та паркування поза вулицею; приходьте і йдіть, коли забажаєте. Якщо ваша атмосфера - це весело, химерно та зібрано, ви оціните винахідливі способи, які ми знайшли, щоб продемонструвати звичайні об 'єкти та перероблені відкидні матеріали; поєднуючи домашній комфорт із нотками сучасного стилю дерев. Місцева власність/володіє жінкою.

Відпочинок у центрі Канзас-Сіті Безкоштовний паркінг Тренажерний зал Масажне крісло
Відчуйте розкішне життя в найкращій нашій історичній будівлі в центрі Канзас-Сіті. Насолоджуйтеся зручностями нашої спільноти, включаючи фітнес-центр, критий баскетбольний майданчик, а також кімнату для йоги та медитації. Наш цілодобовий ринок забезпечить вас енергією протягом дня, а трамвай KC - легкий вітер. Відпочиньте в нашому Sky Lounge & Terrace або виконайте певну роботу в нашому бізнес-центрі або робочому місці та конференц-залах. Зарядні станції для електромобілів також доступні на 5-му поверсі.

Ліжко ★ king-size – ★ Uptown Theater★
Ця квартира з 1 спальнею розташована в центрі міста, і це тихе та комфортне помешкання. Завдяки помешканню 700 кв. футів і спеціальному робочому простору це ідеальне місце для бізнес-мандрівників і мандрівників для відпочинку, які можна назвати своїм домом. Одне спеціальне місце в гаражі на території, доступне за щоденну плату в розмірі 10 доларів. Разом з Wi-Fi✔ Netflix✔ пральною машиною/сушаркою✔ надається посуд і кухонне приладдя. Якщо у Вас виникнуть запитання, не вагаючись звертайтеся до нас.

2,5 квартали до трамваю – бутик-апартаменти з 2 спальнями
Гостюйте в цьому прекрасно відреставрованому будинку у вікторіанському стилі 1900 року в центрі історичного Вестпорта! Ця затишна квартира з 2 спальнями оформлена в автентичному стилі середини століття, має повністю обладнану кухню, преміальну постіль, оптоволоконний Інтернет та спеціальне робоче місце. Прогуляйтеся до ресторанів, барів, магазинів та БЕЗКОШТОВНОГО трамвая KC, щоб легко дістатися до Плази, центру міста, Університету Мізурі в Канзас-Сіті та Рівер-Маркету.
Популярні зручності у квартирах (Канзас-Сіті)
Оренда квартир на тиждень

Квартира H-Hideaway: затишне перебування серед квітів

Стильна квартира з 1 спальнею та 1 ванною кімнатою

Де Вальдо? – Гаражний лофт

Поряд із Club Plaza, St Luke's H, Nelson-Atkins M

Квартира KC Entertainment Spot з трамваєм і басейном U5

Центр міста, пішки, паркінг

Відпочинок у Country Club Plaza|Затишна квартира з 1 спальнею

Лофт у центрі Канзас-Сіті
Оренда окремих квартир

3 ліжка розміру King Lux. Пішки до центру міста. Королівська.

Central Flat: басейн | тренажерний зал | безкоштовне паркування | центр міста

Приватна квартира на рівні саду | Неподалік трамвайна зупинка

Вид на панораму міста та міська атмосфера на 20-му поверсі!

Дуплекс Olathe від YDSH GuestMind

Надзвичайно чиста квартира з 2 спальнями та 2 ліжками розміру «king-size» поблизу MCI та TMC

Кав’ярня в лофті / Можна ходити їсти!

The Brickhouse KC dtown 2-й поверх 2 спальні/2 ванні кімнати Величезна квартира
Оренда квартир із гідромасажною ванною

Затишне помешкання, зона з електроенергією та освітленням, басейн + безкоштовне паркування

Історичний відпочинок у центрі міста

Сучасна квартира на першому поверсі, хвилини від MCI

Неподалік трамвайна зупинка · Чарівне помешкання + джакузі

Затишне помешкання в Канзас-Сіті | Джакузі + басейн | Дуже широке двоспальне ліжко
Коли найкращий час для відвідування міста Канзас-Сіті?
| Місяць | Січ. | Лют. | Бер. | Квіт. | Трав. | Черв. | Лип. | Серп. | Вер. | Жовт. | Лист. | Груд. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Середня ціна | 3 600 ₴ | 3 735 ₴ | 4 140 ₴ | 3 915 ₴ | 4 095 ₴ | 4 365 ₴ | 4 005 ₴ | 3 960 ₴ | 4 050 ₴ | 4 365 ₴ | 4 320 ₴ | 4 005 ₴ |
| Середня температура | -2 °C | 1 °C | 7 °C | 13 °C | 18 °C | 23 °C | 26 °C | 25 °C | 20 °C | 14 °C | 6 °C | 1 °C |
Пункти призначення
- Сент-Луїс Помешкання для відпочинку
- Оклахома-Сіті Помешкання для відпочинку
- Канзас-Сіті Помешкання для відпочинку
- Бренсон Помешкання для відпочинку
- Талса Помешкання для відпочинку
- Омаха Помешкання для відпочинку
- Бентонвіль Помешкання для відпочинку
- Де-Мойн Помешкання для відпочинку
- Вічита Помешкання для відпочинку
- Спрингфілд Помешкання для відпочинку
- Юрика-Спрінгс Помешкання для відпочинку
- Феєтвілл Помешкання для відпочинку
- Таунхауси Канзас-Сіті
- Оренда будинків Канзас-Сіті
- Помешкання зі сніданком Канзас-Сіті
- Помешкання з місцем для багаття Канзас-Сіті
- Помешкання з пральною та сушильною машинами Канзас-Сіті
- Помешкання з внутрішнім двориком Канзас-Сіті
- Готельні номери Канзас-Сіті
- Оренда помешкань для сімей Канзас-Сіті
- Помешкання з гідромасажною ванною Канзас-Сіті
- Лофти Канзас-Сіті
- Помешкання з фітнес-центром Канзас-Сіті
- Помешкання із зарядною станцією для електромобіля Канзас-Сіті
- Оренда помешкань із басейном Канзас-Сіті
- Оренда помешкань, де можна перебувати з домашніми тваринами Канзас-Сіті
- Помешкання з місцями для відпочинку надворі Канзас-Сіті
- Оренда особняків Канзас-Сіті
- Оренда кондомініумів Канзас-Сіті
- Помешкання з каміном Канзас-Сіті
- Оренда квартир Wyandotte County
- Оренда квартир Канзас
- Оренда квартир Сполучені Штати
- «Ерроухед-Стедіум» (GEHA Field)
- Стадіон Кауфман
- Зоопарк Канзас-Сіті
- Legends Outlets Kansas City
- Музей мистецтв Нельсона-Аткінса
- Гірськолижний курорт Snow Creek - ВІКЕНДИ ВІДКРИТІ 2022
- Конгрес-Центр Канзас-Сіті
- T-Mobile Центр
- Парк Джейкоба Л. Луза
- Університет Канзасу - Лоренс
- Конгрес-центр Оверленд Парк
- Negro Leagues Baseball Museum
- Overland Park Arboretum & Botanical Gardens
- Hyde Park
- Uptown Theater
- Канзас-Сіті
- Kansas City Power & Light District
- Національний музей і меморіал Першої світової війни
- Starlight Theatre
- City Market
- The Ewing And Muriel Kauffman Memorial Garden
- Музей пароплавів Аравії
- Science City at Union Station
- Q39 Midtown





