
Канзас-Сіті: помешкання зі сніданком для відпочинку
Знаходьте і бронюйте унікальні помешкання зі сніданком на Airbnb
Коротка статистика щодо оренди помешкань для відпочинку зі сніданком у місті Канзас-Сіті

Загальна кількість помешкань для відпочинку
Перегляньте 120 помешкань для відпочинку в місті Канзас-Сіті

Ціни за ніч від
Вартість оренди помешкань для відпочинку в місті Канзас-Сіті починається від 1 346 ₴ за ніч (до сплати податків і зборів)

Перевірені відгуки гостей
Понад 8 460 перевірених відгуків, що допоможуть вам зробити вибір

Помешкання для сімейного відпочинку
У 50 помешканнях є додатковий простір і зручності для дітей

Помешкання для відпочинку, де можна перебувати з домашніми тваринами
Знайдіть 30 помешкань, де дозволено перебування з домашніми тваринами

Помешкання для відпочинку з басейном
У 20 помешканнях є басейн

Помешкання з окремим робочим місцем
У 60 помешканнях є окреме робоче місце

Наявність Wi-Fi
У 120 помешканнях для відпочинку в місті Канзас-Сіті пропонується доступ до Wi-Fi

Популярні зручності для гостей
У помешканнях у місті Канзас-Сіті гостям подобаються Кухня, Wi-Fi і Басейн

Середній рейтинг: 4,9
Гості високо оцінюють помешкання в місті Канзас-Сіті – у середньому на 4,9 з 5!

Туристичні об’єкти неподалік
До найпопулярніших туристичних об’єктів у місті Канзас-Сіті належать GEHA Field at Arrowhead Stadium, Kauffman Stadium і Kansas City Zoo
Найкращі помешкання зі сніданком в місті Канзас-Сіті
Підтверджено гостями: ці помешкання зі сніданком мають високі оцінки за розташування, чистоту тощо.
Лофт Квінні в Левенворті: слідами Лінкольна
Подивіться на незайману міську ратушу зі статуєю Свободи та бронзовою скульптурою, що позначає місто, де безпосередньо відвідав Чесний Абе, перш ніж оголосити про пробіжку до пресвітації. Оригінальна цегла та деревина в цьому унікальному 170-річному будинку витримали перевірку часом. Підніміться на ліфті (або сходах) на 2-й поверх. Розташоване в центрі історичного центру Лівенворта, Першого міста Канзас. У кількох кварталах розташовані кілька кав 'ярень, бутиків і барів. Розташований всього в 10 милях від відзначеного нагородами туристичного міста Вестон, де є багато пивоварень, виноробень і пішохідних стежок. Цього більше ніде ви не знайдете! Оригінальні широкі підлоги з твердих порід дерева, які були прокладені 165 років тому, і оригінальні цегляні стіни, які витривали випробування часом. Вид з дев 'яти вікон, з яких відкривається вид на нашу незайману мерію зі статуєю свободи та статуєю Авраама Лінкольна. (Лінкольн оголосив про свою виїздка на президентство прямо там, у Лівенворті!) І, подумати, він, швидше за все, пройшов через вулицю і прийшов до нашої будівлі, оскільки це був салон у той час! Ви увійдете в наш лофт з вулиці за допомогою кнопочної панелі, і є невелика кімната, що веде до нашого нового ліфта (великі сталеві двері), щоб відвезти вас на 2-й поверх. Як дістатися до ліфта на стіні. Дуже просто, просто завжди закривайте білі акордеріанські двері до ліфта на випадок, якщо ваша вечірка зателефонує їм з іншого поверху. Ваша вечірка - єдині люди, які мають доступ до цього ліфта. Прибуття з 16:00 до 19:00. Надішліть нам SMS-повідомлення, якщо це не в цей період часу. Виїзд о 11:00. Знову ж таки, напишіть нам, якщо вам потрібно більше часу! Мак і Стейсі завжди на відстані SMS-повідомлення і можуть бути там за 10 хвилин. #913-651-7798. Надішліть нам SMS-повідомлення з будь-якими запитаннями! Підніміться на спеціальному ліфті до відкритого, але затишного помешкання над свічкою та подарунковим бутиком господаря. Квартира є чудовою базою для вивчення KC, Fort Leavenworth, окружного місця та дивного Вестона, штат Міссурі. Магазини, ресторани, кав 'ярні та бари знаходяться в декількох кроках. За будівлею на 5-й вулиці є велика стоянка. 65-дюймовий телевізор, але у нас немає кабельного телебачення. Тут є DVD-плеєр, і ви можете підключити свій телефон до телевізора, щоб переглянути найкраще відео, hulu тощо. Це те, що ми робимо, і використовуємо дані з нашого телефону або комп 'ютера для відображення на екрані телевізора!

Сім 'я, басейн, бізнес, собака, аркади та іграшки
Три спальні (одна з ліжком queen-size і чотири з двома односпальними ліжками), дві ванні кімнати, викладені плиткою, двоярусне ліжко з двома односпальними ліжками та диван-ліжко. Будинок розрахований на дев 'ять спальних місць. Шість телевізорів Smart TV. Дозволено перебування з собаками! Великий огороджений задній двір. Дві пральні машини та дві сушильні машини. Підвал – це ігрова кімната з великою аркадою, більярдним столом, скі-болом, настільним футболом, баскетбольною машиною, будинком Барбі та ігровою кухнею. Десятки настільних ігор і іграшок для вулиці. Надзвичайно швидкий Інтернет. Легко дістатися за 20 хвилин їзди як з аеропорту, так і з торгових центрів Legends Mall і Plaza.

The Mulberry House: затишний будинок у центрі Олате
- Чарівний будинок на великій ділянці (не гостьовий будинок/котедж) - 60-футовий проїзд - Окрема спальня з розумним телевізором, ліжком розміру «queen size» (зручний матрац з пінопластом) - Вітальня з 55-дюймовим смарт-телевізором, шкіряним диваном та додатковими сидіннями. - Повністю обладнана кухня з їдальнею. - Повна ванна з ванною/душем. - пральна/сушильна машина; - Стіл із листями перетворюється на чудову офісну зону - Настил із сидінням на відкритому повітрі та грилем - 20 хвилин від площі, Вестпорту та центру міста, 30 хвилин від Лоуренса, 40 хвилин від аеропорту; - Збір за домашніх тварин у розмірі 25 $

Dotte'O Grotto: 3 спальні з гідромасажною ванною
Ласкаво просимо до мого 3-поверхового будинку площею 1200 кв. футів, 100-річного, розташованого на краю історичного Клуб 'яного пагорба!! Безпечний, перспективний район, розташований в центрі метро KC, недалеко від усього з чудовим доступом, барами та ресторанами, що знаходяться неподалік, та гідромасажною ванною! Я вказую цей будинок двома способами: як 3 спальні або 4 спальні. У вашому розпорядженні буде весь будинок у вашому розпорядженні в будь-якому разі, але коли ви забронюєте це помешкання з 3 спальнями, ви вибираєте 3 спальні для використання. Використання всіх 4 призведе до додаткових зборів.

The Little House: затишний будинок в Оверленд-Парку
- Чарівний будинок на великій ділянці (не гостьовий будинок/котедж) - 110-футова під 'їздна дорога - Спальні кімнати з ліжком розміру «queen size» (зручний матрац з пінопластом) - Вітальня з 40-дюймовим смарт-телевізором, диваном-ліжком і додатковими сидіннями. - Повністю обладнана кухня з їдальнею. - Повна ванна з ванною/душем - Сонячна кімната з зоною відпочинку та кушеткою - пральна/сушильна машина; - Офісна зона з робочим столом - Настил із сидінням на відкритому повітрі та грилем - 10 хв. від площі, 15 хв. від Вестпорту та центру міста, 25 хв. від аеропорту; - Збір за домашніх тварин у розмірі 25 $

Будиночок
Приватний бутик-люкс, розташований в історичній будівлі 1880-х років, з великим відкритим плануванням, стелями висотою 12 футів, лофтом площею 1200 кв. футів з однією спальнею, одним кабінетом, однією ванною кімнатою, на першому поверсі, повний антикваріату та аксесуарів місцевого виробництва. За 12 хвилин від стадіону GEHA. За кілька хвилин від Union Station, центру міста, Legends & West bottoms і всіх розваг у Канзас-Сіті! Нещодавно оновлений, дуже тихий і спокійний! Велика зона патіо з грилем, стільцями та чашею для багаття входять у вартість проживання. (Зверніть увагу: не для місцевих жителів)

Будинок Венді з терасою
«Це все, про що ви мріяли?» Пітер Пен до Венді Дарлінг: «Я ніколи не могла про це мріяти!» Насолодіться цим унікальним спеціально побудованим будинком на дереві площею 80 кв. футів (будинок на деревах), натхненним будинком Венді в Пітері Пені. Там є повнорозмірне ліжко з ефектом пам'яті, дах із видом на небо та тераса площею 168 кв. футів з видом на ставок. У кожному місці є вентилятор на сонячних батареях / акумуляторні світильники. У нас є сонячні батареї, які можна взяти напрокат за 15 $ за ніч. *** Inntirety – це оздоровчий центр, де заборонено вживати алкоголь і курити. ***

KC's Stadium B&B, поруч стадіон Royals-Chiefs, I-70, домашні тварини
Найближчий, гарний готель зі сніданком до World Cup Kauffman/Royals, Arrowhead/Chiefs GEHA. І новий маринований м 'яч SW19 на стадіонах! До стадіонів можна дійти пішки. Ідеально підходить для вентиляторів, концертів, мандрівників, сімей,*домашніх тварин, мандрівників крос-кантрі, 1/2 акра огородженої. 1/2 милі від I-70, I-435 та 40 Hwy. Закрита безпечна під 'їзна доріжка. 3 великі спальні, Chiefs & Royals, засклені на веранді. Повністю обладнана кухня. Атмосфера/комфорт відвідування бабусиного дому з сучасними зручностями. *Домашні тварини з схваленням і правилами.

Окремий гостьовий люкс Westwood Park Off The Plaza
Чудовий, затишний приватний люкс із кам 'яним каміном і чудовим старим дерев' яним баром, оригінальним для будинку, а тепер ідеально підходить для кави та сніданку. Приваблива і затишна обстановка в цьому неймовірному районі на західній площі, обсадженому старими деревами і дуже тихо. Найкраще з усіх світів - швидка прогулянка до ресторанів, барів, кінотеатрів та магазинів, а також прогулянка парком Бруш-Крік та парком Вествуд. Центр міста та Вестпорт знаходяться в декількох хвилинах ходьби. Це розташування розташоване в центрі міста, наскільки це можливо.

BKS Carriage House: захоплюючі французькі розваги в стилі модерн
Розташований у Бруксайді (BKS), наш ретрит із 2 спальнями, представлений на «Торгових особняках» (5 сезон, епізод 6), поєднує французький шарм із сучасним комфортом. Зручно розташовані поблизу магазинів Brookside, Plaza, Waldo та центру міста, і це випромінює позачасову елегантність. Насолоджуйтеся випічкою та напоями, химерним куточком для сніданку та спеціальним дитячим простором. Ми також пропонуємо безкоштовні напої та використання кошика для пікніка під час вашого перебування. Пориньте в шарм Бруксайда - забезпечте своє бронювання сьогодні!

Студія в центрі міста
Затишна, спокійна квартира-студія в центрі Канзас-Сіті, штат Міссурі. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ на СЕРЦЕ. Наше помешкання розташоване в міській зоні, оскільки це місто. Якщо ви хочете бути в оточенні передніх двориків Pinterest і Honda Odysseys 2025 року, можливо, ви захочете шукати в іншому місці! Усе, що ми любимо наш район, і якщо ви вирішите зупинитися тут, вам сподобається паркування поза вулицею всього в декількох кроках від нашого помешкання! Ми знаходимося в 5 хвилинах від центру міста, площі та історичного Вестпорту.

Lynnmark Hideaway
Наше поселення було побудовано в 1920 році. У нас є мила квартира над нашим загальним магазином (один проліт сходів). Щоранку ми пропонуємо солодкі запахи рулетів кориці з кавою та випічкою прямо внизу. Ми розташовані прямо посеред міста. Basehor знаходиться в 10 хвилинах на захід від Kansas Speedway, аквапарку Schlitterbahn, голлівудського казино та торгового району Legends. Lynnmark Mercantile знаходиться в 4 хвилинах їзди від виноробні Holy Field і в 33 хвилинах їзди від історичного Лоуренса, Канзас.
Популярні зручності в помешканнях зі сніданком (Канзас-Сіті)
Будинки зі сніданком

Просторий будинок_4 спальні_ліжка King-size, у всіх є телевізори_огороджене подвір'я

Заміський будинок на головній вулиці

Бунгало Verdant of Westwood

Будинок із 4 спальнями, 5 ліжками розміру «king-size», ігровою кімнатою_FiFa Futbol

Просторий будинок_Просторий_Місць для сну: 14_Ліжка King-size_Чемпіонат світу з футболу 2026

НЕЩОДАВНО відремонтовано | 7 хвилин до Ерроухеда | Швидкий Wi-Fi

3 спальні з великим двором + можна з домашніми тваринами! Поблизу Канзас-Сіті!

Професійно обладнана кухня в центрі міста + ліжка King size 75-дюймовий телевізор 5 ЗІРОК
Квартири зі сніданком

Лофт-апартаменти BNB Wild Equine

Відпочинок у стилі диких кішок

A+ Nature Nest: ліжко розміру King-size!

Найкраще розташування в центрі всього, біля трамвая

Столітня квартира на першому поверсі

KC World cup '26 – Жовті двері з регульованим ліжком

Симпатичний лофт з 1 спальнею в Строберрі-Гілл №1

Помешкання Роббі та Шеллі у Вестпорті біля трамвая KC
Помешкання зі сніданком

Західна кімната просторого заміського будинку з видом на озеро

The Willow – Walnut Waters Bed and Breakfast

Східна кімната просторого заміського будинку з видом на озеро

The Sycamore – Walnut Waters Bed and Breakfast

Апартаменти Cardinal

Південна кімната просторого заміського будинку з видом на озеро

The Walnut – Walnut Waters Bed and Breakfast

Люкс Warden’s у в’язниці Payne Jailhouse Апартаменти
Коли найкращий час для відвідування міста Канзас-Сіті?
| Місяць | Січ. | Лют. | Бер. | Квіт. | Трав. | Черв. | Лип. | Серп. | Вер. | Жовт. | Лист. | Груд. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Середня ціна | 5 339 ₴ | 5 249 ₴ | 5 384 ₴ | 4 128 ₴ | 4 890 ₴ | 4 621 ₴ | 4 845 ₴ | 4 307 ₴ | 4 756 ₴ | 5 294 ₴ | 5 967 ₴ | 5 653 ₴ |
| Середня температура | -2 °C | 1 °C | 7 °C | 13 °C | 18 °C | 23 °C | 26 °C | 25 °C | 20 °C | 14 °C | 6 °C | 1 °C |
Більше пропозицій на Airbnb
Пункти призначення
- Сент-Луїс Помешкання для відпочинку
- Оклахома-Сіті Помешкання для відпочинку
- Бренсон Помешкання для відпочинку
- Талса Помешкання для відпочинку
- Омаха Помешкання для відпочинку
- Бентонвіль Помешкання для відпочинку
- Де-Мойн Помешкання для відпочинку
- Вічита Помешкання для відпочинку
- Спрингфілд Помешкання для відпочинку
- Феєтвілл Помешкання для відпочинку
- Юрика-Спрінгс Помешкання для відпочинку
- Лінкольн Помешкання для відпочинку
- Оренда кондомініумів Канзас-Сіті
- Лофти Канзас-Сіті
- Готельні номери Канзас-Сіті
- Оренда квартир Канзас-Сіті
- Оренда будинків на озері Канзас-Сіті
- Оренда особняків Канзас-Сіті
- Помешкання з фітнес-центром Канзас-Сіті
- Помешкання з пральною та сушильною машинами Канзас-Сіті
- Помешкання з каміном Канзас-Сіті
- Гостьові будинки Канзас-Сіті
- Бутик-готелі Канзас-Сіті
- Помешкання з домашнім кінотеатром Канзас-Сіті
- Помешкання з внутрішнім двориком Канзас-Сіті
- Таунхауси Канзас-Сіті
- Помешкання з виходом до озера Канзас-Сіті
- Оренда помешкань із басейном Канзас-Сіті
- Оренда помешкань для сімей Канзас-Сіті
- Оренда будинків Канзас-Сіті
- Помешкання з місцями для відпочинку надворі Канзас-Сіті
- Помешкання з гідромасажною ванною Канзас-Сіті
- Оренда помешкань, де можна перебувати з домашніми тваринами Канзас-Сіті
- Кімнати «люкс» Канзас-Сіті
- Помешкання з місцем для багаття Канзас-Сіті
- Помешкання із зарядною станцією для електромобіля Канзас-Сіті
- Помешкання зі сніданком Jackson County
- Помешкання зі сніданком Міссурі
- Помешкання зі сніданком Сполучені Штати
- «Ерроухед-Стедіум» (GEHA Field)
- Oceans of Fun
- Стадіон Кауфман
- Зоопарк Канзас-Сіті
- LEGOLAND Discovery Center Канзас-Сіті
- Конгрес-Центр Канзас-Сіті
- Музей мистецтв Нельсона-Аткінса
- Гірськолижний курорт Snow Creek - ВІКЕНДИ ВІДКРИТІ 2022
- Legends Outlets Kansas City
- T-Mobile Центр
- Парк Джейкоба Л. Луза
- Університет Канзасу - Лоренс
- Negro Leagues Baseball Museum
- Конгрес-центр Оверленд Парк
- Юніон-Стейшн
- Мідленд Театр
- Чілдренс Мерсі Парк
- Overland Park Arboretum & Botanical Gardens
- Kansas Speedway
- Hyde Park
- Uptown Theater
- Канзас-Сіті
- Kansas City Power & Light District
- Crown Center
- Чим зайнятися Канзас-Сіті
- Їжа та напої Канзас-Сіті
- Культура та мистецтво Канзас-Сіті
- Чим зайнятися Jackson County
- Чим зайнятися Міссурі
- Культура та мистецтво Міссурі
- Природа й активний відпочинок Міссурі
- Чим зайнятися Сполучені Штати
- Екскурсії Сполучені Штати
- Їжа та напої Сполучені Штати
- Відвідини визначних пам’яток Сполучені Штати
- Розваги Сполучені Штати
- Спорт Сполучені Штати
- Культура та мистецтво Сполучені Штати
- Оздоровлення Сполучені Штати
- Природа й активний відпочинок Сполучені Штати







