
Лодердейл-бай-зе-Сі: помешкання для відпочинку з басейном
Знаходьте та бронюйте унікальні помешкання з басейном на Airbnb
Коротка статистика щодо оренди помешкань для відпочинку з басейном у місті Лодердейл-бай-зе-Сі

Загальна кількість помешкань для відпочинку
Перегляньте 320 помешкань для відпочинку в місті Лодердейл-бай-зе-Сі

Ціни за ніч від
Вартість оренди помешкань для відпочинку в місті Лодердейл-бай-зе-Сі починається від 3 125 ₴ за ніч (до сплати податків і зборів)

Перевірені відгуки гостей
Понад 11 010 перевірених відгуків, що допоможуть вам зробити вибір

Помешкання для сімейного відпочинку
У 120 помешканнях є додатковий простір і зручності для дітей

Помешкання для відпочинку, де можна перебувати з домашніми тваринами
Знайдіть 90 помешкань, де дозволено перебування з домашніми тваринами

Помешкання з окремим робочим місцем
У 160 помешканнях є окреме робоче місце

Наявність Wi-Fi
У 310 помешканнях для відпочинку в місті Лодердейл-бай-зе-Сі пропонується доступ до Wi-Fi

Популярні зручності для гостей
У помешканнях у місті Лодердейл-бай-зе-Сі гостям подобаються Кухня, Wi-Fi і Басейн

Середній рейтинг: 4,8
Гості високо оцінюють помешкання в місті Лодердейл-бай-зе-Сі – у середньому на 4,8 з 5!
Найкращі помешкання з басейном (Лодердейл-бай-зе-Сі)
Гості погоджуються: ці помешкання з басейном мають високі оцінки за розташування, чистоту та інше.

Басейн із підігрівом та солоною водою + гідромасажна ванна! Гольф-кар + 1 миля до пляжу!
РОЗКІШНИЙ БУДИНОК З УСІМА ВАШИМИ ДЗВІНКАМИ ТА СВИСТКАМИ! ЧУДОВО МЕБЛЬОВАНЕ ПОМЕШКАННЯ В ЦЕНТРІ ФОРТ-ЛОДЕРДЕЙЛА. ЦЕЙ БУДИНОК ВКЛЮЧАЄ 3 СПАЛЬНІ ТА 2 ВАННІ КІМНАТИ, БАСЕЙН З ПІДІГРІВОМ, ГІДРОМАСАЖНУ ВАННУ З МАСАЖНИМИ СТРУМЕНЯМИ, ГАЗОВІ FIREPITS НА ВІДКРИТОМУ ПОВІТРІ, ТЕЛЕВІЗОРИ НА ВІДКРИТОМУ ПОВІТРІ, ПЕРГОЛУ З СИДІННЯМ, ШЕЗЛОНГИ, М 'ЯКІ СИДІННЯ В ПАТІО, ВЕНТИЛЯТОРИ НА ВІДКРИТОМУ ПОВІТРІ ТА ОСВІТЛЕННЯ, 6-МІСНИЙ ГОЛЬФ-КАР, ГАРАЖНИЙ ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ, ІГРИ У ДВОРІ, ДВІРНИЙ ДВІР ТОЩО! 1 МИЛЯ ДО ПЛЯЖУ, ВОДНИХ ВИДІВ СПОРТУ, ВИШУКАНІ СТРАВИ ТА ВИСОКОКЛАСНІ МАГАЗИНИ. ПОВНІСТЮ ПРИВАТНИЙ І ПОВНІСТЮ ОГОРОДЖЕНИЙ ЗАДНІЙ ДВІР.
Ціна/якістьРозташуванняГриль

Кроки до пляжу | Басейн + прогулянка до ресторанів і магазинів
🌴 Пляжне блаженство в Лодердейлі-бай-те-Сі | Приватний басейн + прогулянка скрізь! Sea Turtle Vacation Homes вітає вас у вашому залитому сонцем оазисі в одному з найпопулярніших пляжних містечок Південної Флориди! Всього в 25 хвилинах від аеропорту Форт-Лодердейл і в декількох кроках від пляжу, ресторанів і магазинів. Цей чарівний будинок у стилі Кі-Вест 1940-х років поєднує в собі вінтажний характер із сучасними зручностями. Його переваги – розташування та прибережна атмосфера. У будинку є приватний басейн із підігрівом (див. застереження нижче), а до всіх визначних місць можна легко дістатися пішки.
Сім’яРозташуванняЧистота

Всього кілька хвилин до пляжу з басейном із підігрівом
Насолоджуйтеся просторою 1-кімнатною квартирою з прямим доступом до спільного басейну з підігрівом на тому ж рівні. У квартирі є ліжко king-size, пральна та сушильна машини, посудомийна машина, повністю обладнана кухня, а також один комплект рушників на гостя, а також пляжні рушники та стільці. Залишайтеся на зв 'язку завдяки високошвидкісному Інтернету та смарт-телевізору. Зверніть увагу: плата за басейн у розмірі 25 дол. США на день застосовується з 1 листопада по 30 квітня. Допускається перебування одного маленького собаки (до 15 фунтів), за собак, що линяють, стягується додаткова плата.
Сім’яЦіна/якістьWi-Fi

Відпочинок на пляжі в тропічному раю, вілла № 1
Відпочиньте на нашій чарівній просторій віллі з однією спальнею, яка ідеально розташована менш ніж за п'ять хвилин ходьби від площі, прекрасного пляжу з білим піском, ресторанів, кафе, сувенірних магазинів, кав'ярень і магазинів морозива. Повністю обладнана кухня має все необхідне для приготування їжі під час вашого перебування, зокрема подвійну кавоварку (крапельну та для капсул). Ми пропонуємо безкоштовні пляжні рушники, пляжні стільці, парасольку, переносний холодильник із багаторазовими пакетами з льодом та візок, завдяки чому поїздки на пляж будуть безтурботними.
РозташуванняЦіна/якістьКухня

Найкращі відгуки! 5 хвилин пішки до пляжу~Басейн з підігрівом~Гольф
Цей вишуканий будинок розташований на ексклюзивному острові Терра-Мар, всього в 5 хвилинах ходьби від приватного пляжу. Інтер’єр має висококласні меблі та техніку, великі вітальні та їдальні, телевізори у всіх кімнатах та ігрову кімнату зі столом для більярду/пінг-понгу та великі каскадні скляні двері до зони басейну. Відпочиньте в оазисі на задньому дворі з пишним тропічним ландшафтом, басейном із підігрівом та спа-зоною, достатньою кількістю місць для відпочинку на відкритому повітрі, закритим душем з підігрівом, грилем та барвистим освітленням!
Сім’яЦіна/якістьТочність

Poinciana – кілька кроків від пляжу – центр міста – магазини
Цей приголомшливий «відпочинок Пуанчана» розташований всього в декількох кроках від пляжу та всього його денного та нічного життя, ресторанів, магазинів та продуктового магазину (Publix), розташованих неподалік. Ця красива та зручна квартира 3/2 ідеально підходить для відпочинку. Тут усе для комфорту. У вітальні є великий 55-дюймовий телевізор високої чіткості та швидкий Wi-Fi. Ми знаходимося в дуже пляжному, орієнтованому на сім 'ю та безпечному районі. У квартирі є велика зона спільного басейну, а також спільна пральня для монет
РозташуванняСім’яТБ

Океан, пляж, басейн і хата Тікі з вашої подушки
Спостерігайте за океаном, не встаючи з ліжка. Прокиньтеся сповнені енергії. Зробіть собі чашку кави, з'їжте вівсянку та відпочиньте на піску. Потім ви можете поснідати в хаті тікі зі сніданком. Ваша дилема може полягати в тому, що рано вранці, перш ніж прокинеться світ, ви любите трохи пройтися пляжем… або просто посидіти на ньому? М-м-м? Або... лягти спати пізно і дивитися на зірки, лежачи на рушнику під пальмою, або... в барі з коктейлями? Але не дозволяйте складнощам стати на заваді «Часам у блакитному люксі». Зробіть усе це.
Сім’яРозташуванняЯкість сну

Kemp's Ridley 9 – компактна студія на березі моря з басейном
Sea Turtle Reef Retreat вітає вас. Hawksbill 9 розташований безпосередньо навпроти піску в центрі Лодердейл-бай-те-Сі. Хоча ця квартира-студія з ліжком розміру «queen-size» дуже компактна, вона пропонує все необхідне для комфортного пляжного відпочинку, що робить її ідеальним вибором для гостей, які планують проводити дні, досліджуючи нові місця, відпочиваючи на пляжі та насолоджуючись яскравими місцевими ресторанами та нічним життям. Зверніть увагу: ця студія розташована на другому поверсі, потрібно користуватися сходами
РозташуванняКомфортКухня

Помешкання на пляжі з гарним краєвидом, грилем, басейном і паркувальним місцем
Прокиньтеся в цій студії на березі моря й насолоджуйтеся звуком хвиль, що накочуються всього за кілька кроків. Спокій, який пропонує прекрасне місто Лодердейл-бай-те-Сі, справді є унікальним. Це ідеальний варіант для пари з дитиною або для трьох гостей, оскільки тут є двоспальне ліжко king-size і розкладний диван. Ви також матимете доступ до загального басейну в будівлі та одного паркувального місця (за принципом «живої черги»). Розташоване в декількох хвилинах ходьби від продуктового магазину, кафе, аптеки тощо.
Ціна/якістьРозташуванняТихо

НА КАНАЛІ! Басейн+ПЛЯЖ поруч! Човен! 2b/2b
Красива квартира 2/2 з дивовижним видом на водний шлях. Розташований безпосередньо на узбережжі з басейном з підігрівом. Насолоджуйтеся спостереженням за яхтами, а також дивовижними заходами сонця з причалу. Тихий і спокійний. Відстань пішки до пляжу, багатьох магазинів та місцевих зручностей! У цьому кондомініумі з 2 спальнями та 2 ванними кімнатами можуть розміститися 6 дорослих та/або дітей, а також іграшка для дитини! У вітальні є розкладний диван, а у кожній спальні - ліжко розміру «queen-size».
РозташуванняЦіна/якістьТривале перебування

Маленький готель з великим ❤️
The Sea Spray Inn пропонує чудові апартаменти з 1 спальнею як у садовій будівлі, так і в бічній будівлі біля басейну. З боку саду є приватний і затишний сад з частковим, але прекрасним видом на океан. Бічна будівля з басейном пропонує чудові апартаменти з прямим доступом до басейну. Наші гості матимуть доступ до 2 басейнів з підігрівом, зон для БАРБЕКЮ та відпочинку. Ми розташовані через дорогу, але лише в декількох кроках від пляжу та в декількох хвилинах ходьби від чудових магазинів і ресторанів.
Ціна/якістьСім’яПаркінг

Кілька кроків до пляжу + басейн з підігрівом і ВИД НА ОКЕАН!
Відпочиньте в цій чарівній квартирі з 1 спальнею та 2 ванними кімнатами на другому поверсі, всього за кілька кроків від басейну з підігрівом та прекрасного пляжу! Квартира розташована в центрі Лодердейл-бай-те-Сі, і ви будете неподалік від ресторанів, магазинів і місцевих пам'яток. Квартира, створена в класичному стилі Флориди, має все необхідне для спокійного відпочинку, зокрема повністю обладнану кухню, Wi-Fi, комфортні житлові приміщення та все необхідне для ідеального пляжного відпочинку.
РозташуванняЧистотаКухня
Популярні зручності в помешканнях із басейном (Лодердейл-бай-зе-Сі)
Оренда будинків із басейном

Пляжний будинок у Форт-Лодердейлі: 4 спальні, 4,5 ванні кімнати
Сім’яЦіна/якістьДоступ

Насолоджуйтеся сонячними днями – бар прямо біля басейну на каналі
Ціна/якістьРозташуванняБасейн

•Оазис• Ваш приватний оазис у Флориді за 5 хвилин до пляжу!
Сім’яРозташуванняКондиціонер

Cypress Cove – басейн HTD поблизу Лодердейл-бай-те-Сі
Сім’яРозташуванняПлан помешкання

Сімейний комплекс із 7 спальнями, відпочинок на березі води•Басейн•Спа
Сім’яЦіна/якістьГриль

Розкішний відпочинок | Басейн • Спа • 8 хв до пляжу
РозташуванняЦіна/якістьЯкість сну

Приватна вілла-кабана з басейном
РозташуванняСім’яТихо

Басейн з підігрівом, 4 спальні · 6 хвилин до пляжу Форт-Лодердейл
Сім’яЦіна/якістьКухня
Оренда кондомініумів із басейном

Розкішна готельна кімната в Marriott’s BeachPlace Towers
Ціна/якістьСім’яПоблизу

Розкішний курортний стиль у Форт-Лодердейлі з ЕПІЧНИМ БАСЕЙНОМ
Сім’яЦіна/якістьПарки

Розкішний пляжний кондомініум у стилі курорту – без курортного збору!
Ціна/якістьРозташуванняБасейн

Приватний пляж у The International! Вид на океан!
Сім’яЦіна/якістьКраєвид

5-зірковий розкішний кондомініум у будинку Tiffany House, 4-й поверх
Ціна/якістьРозташуванняВиїзд

Пляжний курорт – краєвиди – великий басейн – патіо – без курортного збору
Сім’яЦіна/якістьWi-Fi

ПРЕМІУМ-розташування на центральному пляжі Форт-Лодердейла
Сім’яРозташуванняГостинність

Квартира на БЕРЕЗІ МОРЯ з великим балконом у розкішному готелі
Сім’яЦіна/якістьСтан
Інші помешкання для відпочинку з басейном

Відпочинок біля пляжу 2BR ~ Пішохідна доріжка до пірсу та магазинів
РозташуванняСім’яБасейн

Скарб у Лодердейл-бай-те-Сі • Басейн • Неподалік океан
РозташуванняСім’яЗони надворі

Резиденції Seaside Escape llll
РозташуванняСім’яДекор

Басейн з підігрівом! 0,5 милі до центру Лос-Барос!
РозташуванняСім’яТривале перебування

LVS Imperial – набережна Wlk 2 пляж/басейн/спа/Tiki
РозташуванняСім’яWi-Fi

Casa By The Sea – будинок із басейном
Ціна/якістьСім’яТочність

Вілла Oasis біля пляжу
РозташуванняСім’яКухня

Відпочинок на пляжному курорті з басейном із підігрівом
Сім’яРозташуванняЗони надворі
Коли найкращий час для відвідування міста Лодердейл-бай-зе-Сі?
| Місяць | Січ. | Лют. | Бер. | Квіт. | Трав. | Черв. | Лип. | Серп. | Вер. | Жовт. | Лист. | Груд. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Середня ціна | 13 168 ₴ | 14 328 ₴ | 14 060 ₴ | 11 605 ₴ | 9 240 ₴ | 9 106 ₴ | 7 990 ₴ | 8 035 ₴ | 7 097 ₴ | 7 544 ₴ | 9 775 ₴ | 12 453 ₴ |
| Середня температура | 20 °C | 21 °C | 23 °C | 25 °C | 27 °C | 28 °C | 29 °C | 29 °C | 28 °C | 27 °C | 24 °C | 22 °C |
Більше пропозицій на Airbnb
Пункти призначення
- Маямі Помешкання для відпочинку
- Чотири кути Помешкання для відпочинку
- Маямі-Біч Помешкання для відпочинку
- Орландо Помешкання для відпочинку
- Форт-Лодердейл Помешкання для відпочинку
- Тампа Помешкання для відпочинку
- Голлівуд Помешкання для відпочинку
- Кіссіммі Помешкання для відпочинку
- Кі-Вест Помешкання для відпочинку
- Сент-Огастін Помешкання для відпочинку
- Кейп-Корал Помешкання для відпочинку
- Нассау Помешкання для відпочинку
- Помешкання з гідромасажною ванною Лодердейл-бай-зе-Сі
- Оренда помешкань для сімей Лодердейл-бай-зе-Сі
- Помешкання біля води Лодердейл-бай-зе-Сі
- Бутик-готелі Лодердейл-бай-зе-Сі
- Оренда помешкань із виходом до пляжу Лодердейл-бай-зе-Сі
- Оренда будинків Лодердейл-бай-зе-Сі
- Оренда вілл Лодердейл-бай-зе-Сі
- Оренда кондомініумів на пляжі Лодердейл-бай-зе-Сі
- Оренда будинків на пляжі Лодердейл-бай-зе-Сі
- Оренда квартир Лодердейл-бай-зе-Сі
- Помешкання з виходом до пляжу Лодердейл-бай-зе-Сі
- Готельні номери Лодердейл-бай-зе-Сі
- Оренда кондомініумів Лодердейл-бай-зе-Сі
- Оренда помешкань, де можна перебувати з домашніми тваринами Лодердейл-бай-зе-Сі
- Оренда помешкань із басейном Бровард
- Оренда помешкань із басейном Флорида
- Оренда помешкань із басейном Сполучені Штати
- Форт-Лодердейл Біч
- Маямі-Біч - Саус-Біч
- «Хард-Рок Стедіум»
- Brickell City Centre
- Bayfront Park
- Пляж Хауловер
- Miami Beach Convention Center
- Dolphin Mall
- Університет Маямі
- Юпітер-Біч
- Мідтаун
- Пляж Лас Олас
- Bayside Marketplace
- Sawgrass Mills
- ЛоанДепот Парк
- Голлівудський пляж
- Бал-Гарбор Пляж
- Greater Fort Lauderdale Broward County Convention Center
- CG Cosmetic Surgery
- Aventura Mall
- Porsche Design Tower
- Амерант Банк Арена
- Вест-Палм-Біч
- Лодердейл-бай-зе-Сі
- Чим зайнятися Лодердейл-бай-зе-Сі
- Водні види спорту Лодердейл-бай-зе-Сі
- Чим зайнятися Бровард
- Культурні екскурсії Бровард
- Заходи на свіжому повітрі Бровард
- Мистецькі майстерні Бровард
- Водні види спорту Бровард
- Чим зайнятися Флорида
- Визначні пам’ятки Флорида
- Вистави Флорида
- Оздоровлення Флорида
- Політ Флорида
- Водні види спорту Флорида
- Дегустації Флорида
- Заходи на свіжому повітрі Флорида
- Кулінарія Флорида
- Спортивні тренування Флорида
- Культурні екскурсії Флорида
- Харчування Флорида
- Гастрономічні екскурсії Флорида
- Мистецькі майстерні Флорида
- Дика природа Флорида
- Чим зайнятися Сполучені Штати
- Харчування Сполучені Штати
- Музеї Сполучені Штати
- Шопінг і мода Сполучені Штати
- Культурні екскурсії Сполучені Штати
- Архітектура Сполучені Штати
- Спортивні тренування Сполучені Штати
- Мистецькі майстерні Сполучені Штати
- Політ Сполучені Штати
- Оздоровлення Сполучені Штати
- Гастрономічні екскурсії Сполучені Штати
- Дика природа Сполучені Штати
- Водні види спорту Сполучені Штати
- Визначні пам’ятки Сполучені Штати
- Вистави Сполучені Штати
- Дегустації Сполучені Штати
- Галереї Сполучені Штати
- Кулінарія Сполучені Штати
- Краса Сполучені Штати
- Заходи на свіжому повітрі Сполучені Штати







